Prishtinë | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki

ER-5 , 1
GPZ , 10
KFX , 2
KLE , 4
KLX , 3
KMX , 6
KX , 12
KXF , 3
Ninja , 43
VN , 2
Z , 7
ZX , 11

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:43 ,

Kavasaki kmx 125 cc

1 000 EUR

Viti: 1990
13 Maj 18:32 ,

Shitet

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
21 Pri 12:50 ,

Kawasaki 600

799 EUR

Viti: 1998
15 Mar 00:13 ,

Kawasaki ZX10-R

3 300 EUR

Viti: 2007
14 Mar 12:41 ,

Kawasaki ninja rks

3 100 EUR

Viti: 2000
08 Mar 14:20 ,

Kawasaki ZX10-R

4 500 EUR

Viti: 2007
01 Mar 06:32 ,

Motorr Kawasaki ZXR

1 300 EUR

Viti: 1993
08 Shk 15:19 ,

Kawasaki ZX10-R

3 500 EUR

Viti: 2007
02 Shk 18:18 ,

Chopper Custom

1 500 EUR

Viti: 2002
30 Dhj 20:42 ,

Kawasaki Ninha ZX10-R 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
18 Tet 14:34 ,

Chopper Custom

1 700 EUR

Viti: 2002
22 Gush 17:41 ,

Shes Kawasaki viti 2014

Viti: 2014
17 Gush 12:10 ,

Kawasaki ZX10-R 2008 RKS

4 400 EUR

Viti: 2008
15 Gush 22:21 ,

Kawasaki ZX10-R 2008 RKS

4 400 EUR

Viti: 2008
09 Gush 18:25 ,

Pjes per kawasaki kle

1 EUR

Viti: 1992
01 Gush 19:12 ,

Shes Kawasaki 500cc 1200Euro

1 200 EUR

Viti: 2016
25 Korr 01:22 ,

ATV Kawasaki Brute Force 750

7 500 EUR

Viti: 2015
11 Korr 14:36 ,

Kawasaki Kxf-250

2 000 EUR

Viti: 2011
07 Korr 14:40 ,

Zx10r

4 800 EUR

Viti: 2013
02 Korr 11:37 ,

Kawasaki kmx 125 cc

1 000 EUR

Viti: 1990
02 Qer 17:08 ,

Kawasaki ZX-6RR

45 EUR

Viti: 2005
12 Maj 06:43 ,

Kawasaki 500cc

1 600 EUR

Viti: 2020
05 Maj 21:53 ,

Motocros

460 EUR

Viti: 2018
27 Pri 01:41 ,

Kawasaki Kxf250f

2 200 EUR

Viti: 2010
08 Mar 19:28 ,

Mercedes 250 ndrrim me motor

1 200 EUR

Viti: 1989
05 Mar 11:30 ,

Kawasaki ninja RKS

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 1997
01 Mar 21:09 ,

urgjent

Viti: 1994
01 Tet 08:49 ,

Moto

400 EUR

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione