Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro | KTM | EXC

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM EXC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Pri 16:41 ,

Ktm

1 EUR

Viti: 2009
21 Pri 00:08 ,

ktm 125-450 enduro

120 EUR

Viti: 2005
18 Pri 19:09 ,

Shes kroos

2 300 EUR

Viti: 2003
12 Pri 16:16 ,

KTM 450 exc enduro

3 300 EUR

Viti: 2011
06 Pri 02:11 ,

ktm 300tpi 2019

7 200 EUR

Viti: 2019
10 Shk 10:34 ,

Ktm exc

120 EUR

Viti: 2005
09 Shk 20:36 ,

KTM

2 500 EUR

Viti: 2005
12 Jan 19:46 ,

KTM

8 500 EUR

Viti: 2010
12 Jan 13:39 ,

kross

650 EUR

Viti: 2002
09 Jan 15:16 ,

Kros ktm 450cc

1 250 EUR

Viti: 2014
26 Dhj 04:35 ,

CROSS KTM 250cc

1 850 EUR

Viti: 2002
17 Dhj 17:39 ,

Ktm 450 exc

2 400 EUR

Viti: 2010
14 Dhj 20:46 ,

KTM EXC 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
13 Dhj 15:58 ,

Ktm 250 cc .

1 200 EUR

Viti: 2000
06 Dhj 17:51 ,

KTM 250 ec 2T

1 200 EUR

Viti: 2000
29 Nën 00:06 ,

Shitet KTM

1 300 EUR

Viti: 2000
02 Nën 13:57 ,

Ktm 300

Viti: 2002
25 Tet 21:51 ,

111111111

1 EUR

Viti: 2003
01 Tet 22:03 ,

ktm 450 cc tip top

5 200 EUR

Viti: 2013
21 Sht 12:00 ,

Shitet ktm

Viti: 2010
12 Sht 14:25 ,

Ktm 125

900 EUR

Viti: 1998
03 Sht 21:39 ,

KTM EXC 200cc urgjenttt!

1 600 EUR

01 Sht 10:35 ,

Ktm exc 450

2 800 EUR

Viti: 2006
24 Gush 12:35 ,

Shes Krosin KTM

2 900 EUR

Viti: 2006
24 Gush 10:55 ,

KTM

Viti: 2004
12 Gush 10:25 ,

shitet ktm

Viti: 2004
09 Gush 22:05 ,

Shes KTM 250cc

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
06 Gush 11:11 ,

KTM

1 EUR

Viti: 2004
03 Gush 19:41 ,

Ktm 450cc

2 800 EUR

Viti: 2010
01 Gush 18:57 ,

KTM 2013-14

4 500 EUR

Viti: 2015
31 Korr 14:01 ,

250 exc-f bigbory

3 150 EUR

Viti: 2009
23 Korr 22:25 ,

KTM 300exc 2T

3 700 EUR

Viti: 2015
21 Korr 22:00 ,

Shitet ktm 525

2 700 EUR

Viti: 2004
21 Korr 01:01 ,

Ktm 250cc Full Cross

2 100 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM EXC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione