Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro | KTM

250 cc , 1
EXC , 374
Model Tjeter , 171
RC , 2
Super Duke , 14
SX , 18
SX-F , 40

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:50 ,

KTM 350 SX-F

3 999 EUR

Viti: 2012
Sot 11:14 ,

Akropviq

300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
12 Maj 16:15 ,

Shes KTM 250cc

2 800 EUR

Viti: 2010
12 Maj 00:14 ,

KTM FULLCROSS

1 100 EUR

Viti: 1991
11 Maj 14:22 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1997
10 Maj 21:33 ,

Kros 250 cc 2020 cros

999 EUR Price Reduced

Viti: 2020
10 Maj 20:21 ,

Kerkoj Ktm Smc 690

1 500 EUR

Viti: 2017
06 Maj 10:07 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2016
02 Maj 14:01 ,

4 motorra

2 500 EUR

Viti: 2020
30 Pri 14:51 ,

KTM 450 sx-f 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
25 Pri 09:04 ,

Shes 4 moto cross

499 EUR

Viti: 2007
24 Pri 16:41 ,

Ktm

1 EUR

Viti: 2009
22 Pri 09:53 ,

Shitet ose nderrohet Minicross 125 cc

300 EUR

Viti: 2009
21 Pri 00:08 ,

ktm 125-450 enduro

120 EUR

Viti: 2005
18 Pri 19:09 ,

Shes kroos

2 300 EUR

Viti: 2003
13 Pri 22:05 ,

helmet KTM numri L

70 EUR

Viti: 2020
12 Pri 21:09 ,

Ktm

1 500 EUR

Viti: 2000
12 Pri 16:16 ,

KTM 450 exc enduro

3 300 EUR

Viti: 2011
08 Pri 05:34 ,

Shitet MIniCross 125 cc

300 EUR

Viti: 2011
06 Pri 02:11 ,

ktm 300tpi 2019

7 200 EUR

Viti: 2019
02 Pri 19:15 ,

KTM 450 SFX

3 700 EUR

Viti: 2007
28 Mar 16:23 ,

Ktm

850 EUR

Viti: 2018
22 Mar 19:52 ,

KTM DUKE-640

Viti: 2000
17 Mar 18:55 ,

Ktm

3 000 EUR

Viti: 2012
17 Mar 06:04 ,

Motorr Kros

1 EUR

Viti: 1989
16 Mar 21:17 ,

Motorr Kros

1 EUR

Viti: 1989
15 Mar 11:28 ,

Ktm

3 000 EUR

Viti: 2011
11 Mar 10:30 ,

Ktm 450 SX-F -15

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
09 Mar 22:49 ,

Moto cros 250 cc 2020

1 550 EUR

Viti: 2020
09 Mar 16:46 ,

Kros

Viti: 2020
09 Mar 15:21 ,

KTM 450 EXC

1 900 EUR

Viti: 2004
09 Mar 05:44 ,

Kros 49cc shes ose ndrroj me skuter

150 EUR

Viti: 2020
03 Mar 10:38 ,

Kros Ktm

2 500 EUR

Viti: 2010
02 Mar 00:46 ,

Ktm 450

2 500 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione