Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kros/Enduro Në shitje (Shitet, Shes) në Deçan

Aixam , 2
Aprilia , 1
Derbi , 1
Gasgas , 1
Gilera , 1
Honda , 18
Husaberg , 1
Husqvarna , 6
Kawasaki , 4
KTM , 18
Mz , 1
Online , 1
Peugeot , 1
Sachs , 4
Shineray , 3
Suzuki , 10
Vespa , 1
Yamaha , 29

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Qer 05:05 Kros/Enduro , Deçan

KTM SX-F 250cc 4T 2010 ��������

2 600 EUR

01 Pri 21:17 Kros/Enduro , Deçan

Yamaha 200 cc

1 EUR

01 Pri 03:07 Kros/Enduro , Deçan

Kros 125cc

550 EUR

02 Shk 12:15 Kros/Enduro , Deçan

Shtitet krossi

09 Tet 19:16 Kros/Enduro , Deçan

Yamaha XT 600E

1 650 EUR

Viti: 1996
06 Tet 11:42 Kros/Enduro , Deçan

Kros

1 200 EUR

Viti: 2000
06 Sht 14:48 Kros/Enduro , Deçan

Shitet Fullkrosi

2 300 EUR

Viti: 2008
20 Gush 00:32 Kros/Enduro , Deçan

Suzuki dr

Viti: 1986
01 Gush 20:26 Kros/Enduro , Deçan

Yamaha XT 600 E

1 800 EUR

Viti: 1996
27 Maj 17:31 Kros/Enduro , Deçan

Yamaha 125cc

900 EUR

Viti: 1992
24 Maj 17:12 Kros/Enduro , Deçan

Shitet Yamaha Wr450f, super gjendje!

6 000 EUR

Viti: 2018
27 Pri 00:30 Kros/Enduro , Deçan

She's xt yahamaha

1 200 EUR

Viti: 1998
23 Mar 21:53 Kros/Enduro , Deçan

kros

750 EUR

Viti: 2014
28 Jan 23:47 Kros/Enduro , Deçan

Ktm

120 EUR

Viti: 2010
18 Jan 00:37 Kros/Enduro , Deçan

Shes 2 motorra

650 EUR

Viti: 2008
04 Tet 14:43 Kros/Enduro , Deçan

kros 200c

450 EUR

Viti: 2019
25 Sht 13:34 Kros/Enduro , Deçan

Shitet ktm 620kb

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1997
19 Sht 21:38 Kros/Enduro , Deçan

kros 200 cc

450 EUR

Viti: 2008
19 Sht 13:24 Kros/Enduro , Deçan

kros 200cc

500 EUR

Viti: 2008
11 Sht 20:42 Kros/Enduro , Deçan

Shitet Honda MTX 125 cc

600 EUR

Viti: 1996
16 Gush 22:14 Kros/Enduro , Deçan

Ktm EXC 125cc

180 EUR

Viti: 2010
29 Korr 04:10 Kros/Enduro , Deçan

Kujtim

Viti: 1981
21 Maj 23:05 Kros/Enduro , Deçan

Shitet yamaha 125cc ne gjendje te rregullt

680 EUR

Viti: 2020
21 Pri 00:09 Kros/Enduro , Deçan

Shitett

Viti: 1998
12 Pri 21:09 Kros/Enduro , Deçan

Ktm

1 500 EUR

Viti: 2000
17 Dhj 17:39 Kros/Enduro , Deçan

Ktm 450 exc

2 400 EUR

Viti: 2010
01 Dhj 08:16 Kros/Enduro , Deçan

Yamaha DT 125

750 EUR

Viti: 1990
28 Gush 18:27 Kros/Enduro , Deçan

Shes krosin Suzuki TSR 125

400 EUR

Viti: 1993
10 Gush 22:17 Kros/Enduro , Deçan

Cross

Viti: 2000
09 Gush 00:37 Kros/Enduro , Deçan

Bandasha

300 EUR

Viti: 2020
09 Gush 00:25 Kros/Enduro , Deçan

Bandasha

300 EUR

Viti: 2011
27 Korr 01:02 Kros/Enduro , Deçan

Cross 125cc

Viti: 2000
15 Qer 11:34 Kros/Enduro , Deçan

Yamaha 350

1 500 EUR

Viti: 1985
06 Qer 08:02 Kros/Enduro , Deçan

Dt 125

700 EUR

Viti: 1987
02 Qer 22:32 Kros/Enduro , Deçan

Motorr/cross

1 000 EUR

Viti: 2000
01 Qer 17:13 Kros/Enduro , Deçan

Motorr/cross

1 000 EUR

Viti: 2000
10 Shk 10:31 Kros/Enduro , Deçan

She's krosin

600 EUR

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione