Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ktm - Kros/Enduro Të gjitha në Kosovë

KTM , 722
Yamaha , 12
Husqvarna , 7
Kawasaki , 6
Gasgas , 2
Honda , 2
Vespa , 2
Adly , 1
Aeon , 1
Aprilia , 1
Beta , 1
Gilera , 1
Husaberg , 1
Sherco , 1
Shineray , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ktm ,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ktm Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:55 Kros/Enduro , Malishevë

Ktm sxf 450 full cros 2016

4 250 EUR

Dje 04:50 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM 300 tpi 2020

123 456 EUR

23 Sht 15:07 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 300 sixdays 2017

21 Sht 15:23 Kros/Enduro , Gjilan

KTM 250sxf 2017

21 Sht 12:48 Kros/Enduro , Therandë

Shitet KTM exc-f 350 2018

5 400 EUR

17 Sht 17:41 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM 350

13 Sht 08:25 Kros/Enduro , Gjilan

ktm exc husqvarna te

7 900 EUR

11 Sht 01:23 Kros/Enduro , Ferizaj

Kawasaki KMX 125

1 EUR

06 Sht 16:42 Kros/Enduro , Burim

Ktm exc-f 350 Enduro

7 500 EUR

04 Sht 11:20 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 625cc ne gjendje te mir

1 500 EUR

03 Sht 09:37 Kros/Enduro , Pejë

Shitet krosi

1 350 EUR

27 Gush 11:27 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 250

6 200 EUR

26 Gush 10:39 Kros/Enduro , Malishevë

Ktm 450 cc 2016

4 500 EUR

25 Gush 19:06 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 250 cc 2014 viti

4 700 EUR

25 Gush 12:47 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 200cc

26 EUR

24 Gush 22:26 Kros/Enduro , Drenas

Ktm

2 500 EUR

24 Gush 13:20 Kros/Enduro , Drenas

Ktm

2 700 EUR

23 Gush 08:59 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 65 sx

22 Gush 09:52 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 200cc

26 EUR

21 Gush 22:55 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 200cc

26 EUR

21 Gush 16:24 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm ktm

85 EUR

20 Gush 10:44 Kros/Enduro , Prizren

Ktm sxf 250

3 850 EUR

16 Gush 20:22 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet ktm 200cc

26 EUR

08 Gush 08:12 Kros/Enduro , Gjilan

KTM 350EXC-F 2018

6 450 EUR

04 Gush 18:58 Kros/Enduro , Gjilan

KTM EXC 300 TPI 2022

8 500 EUR

24 Korr 13:14 Kros/Enduro , Gjilan

Ktm 350 exc-f 2018

6 300 EUR

24 Korr 00:52 Kros/Enduro , Besianë

Ktm 350 Sixdays Edition

6 500 EUR

23 Korr 00:48 Kros/Enduro , Therandë

KTM 450 EXCR

4 200 EUR

18 Korr 14:32 Kros/Enduro , Besianë

Ktm 350exc Sixdays

6 600 EUR

13 Korr 19:17 Kros/Enduro , Dragash

Shitet motora

1 EUR

11 Korr 08:28 Kros/Enduro , Dardanë

KTM 500 cc 2020

7 000 EUR

09 Korr 20:00 Kros/Enduro , Gjilan

Ktm 620cc

420 EUR

09 Korr 16:51 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm

3 400 EUR

08 Korr 11:37 Kros/Enduro , Gjakovë

Ktm 250cc

06 Korr 21:51 Kros/Enduro , Ferizaj

ktm 450 full

2 200 EUR

05 Korr 19:17 Kros/Enduro , Therandë

Shitet ktm 2022 300tpi 2t

7 EUR

05 Korr 13:56 Kros/Enduro , Burim

KTM 350 exe

30 Qer 04:52 Kros/Enduro , Gjilan

ktm 300 cc exc tpi 2022

29 Qer 09:00 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 250cc 2010

2 900 EUR

27 Qer 10:56 Kros/Enduro , Prizren

Ktm 350c 4t 2018

6 000 EUR

26 Qer 23:12 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 250 Six days 2021

9 500 EUR

25 Qer 17:10 Kros/Enduro , Therandë

Shitet Ktm enduro 2023

1 EUR

22 Qer 17:15 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet KTM EXC 450

3 000 EUR

22 Qer 15:49 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 450

3 000 EUR

20 Qer 19:14 Kros/Enduro , Gjakovë

ktm exc six days 300cc

5 200 EUR

18 Qer 21:04 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 350 exc

123 456 EUR

17 Qer 21:38 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 350 sixdays

123 456 EUR

16 Qer 16:31 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm 350

4 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ktm | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ktm duke në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • Ktm duke në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Maxster
  • ktm smc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • ktm 690 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • ktm 300 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • ktm duke në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • Ktm 690 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • ktm 450 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • Ktm 125 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • KTM 350 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione