Gjakovë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro

Aeon , 2
Aprilia , 7
Bimota , 2
BMW , 1
Cagiva , 5
Derbi , 2
Ducati , 1
Gasgas , 1
Gilera , 6
Honda , 20
Husaberg , 1
Husqvarna , 2
Italjet , 1
Kawasaki , 18
KTM , 14
Kymco , 1
Lifan , 1
Puch , 1
Rivero , 1
Shineray , 5
Suzuki , 22
Vespa , 2
Yamaha , 34

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 00:14 ,

KTM FULLCROSS

1 100 EUR

Viti: 1991
11 Maj 20:11 ,

Kross 250C Yamaha 2004

Viti: 2004
20 Pri 13:50 ,

Yamaha YZF 450

3 800 EUR

Viti: 2017
18 Pri 14:53 ,

KAWASAKI KX250 FULLCROSS

1 280 EUR

Viti: 1999
04 Pri 17:28 ,

Honda crf 200cc

1 EUR

Viti: 2010
02 Pri 23:17 ,

Motorr 250cc atv

Viti: 2019
17 Mar 18:55 ,

Ktm

3 000 EUR

Viti: 2012
17 Mar 12:32 ,

Shitet cross 250cc

850 EUR

Viti: 2006
17 Mar 06:04 ,

Motorr Kros

1 EUR

Viti: 1989
16 Mar 21:17 ,

Motorr Kros

1 EUR

Viti: 1989
16 Mar 18:09 ,

Shitet 200cc

1 EUR

Viti: 2020
09 Mar 16:46 ,

Kros

Viti: 2020
02 Mar 09:18 ,

Shiten 3 fullat

1 EUR

Viti: 2009
10 Shk 21:28 ,

suzuki

1 200 EUR

Viti: 1998
26 Jan 21:36 ,

honda

500 EUR

Viti: 1996
04 Dhj 16:19 ,

Mor e lir

1 EUR

Viti: 2019
02 Dhj 09:52 ,

Suzuki rmz 450

Viti: 2009
17 Nën 20:14 ,

Xxx

Viti: 2012
15 Nën 17:08 ,

Suzuki rmz 450

1 EUR

Viti: 2009
11 Nën 10:02 ,

Suzuki rmz 450

Viti: 2009
26 Tet 18:54 ,

Suzuki rmz 450

Viti: 2009
23 Tet 23:24 ,

200cc ngjendje prefekte

1 000 EUR

Viti: 2020
23 Tet 18:20 ,

Suzuki rmz 450

Viti: 2009
21 Tet 14:17 ,

Suzuki rmz 450

1 EUR

Viti: 2009
07 Tet 23:07 ,

Yamaha full 250

1 EUR

Viti: 2000
12 Sht 23:40 ,

Shes krosin

600 EUR

Viti: 2008
09 Sht 16:41 ,

Honda

Viti: 2000
31 Gush 11:30 ,

Kawasaki full 250

Viti: 2000
28 Gush 10:12 ,

Kawasaki full 250

Viti: 2000
25 Gush 18:25 ,

Fullcross Yamaha 450

Viti: 2005
13 Gush 11:20 ,

Kawasaki

Viti: 2000
05 Gush 14:50 ,

YAMAHA

Viti: 1995
29 Korr 09:14 ,

suzuki

1 200 EUR

Viti: 2000
24 Korr 11:32 ,

Yamaha xt 600

Viti: 1997
24 Korr 11:12 ,

Honda

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione