Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kros/Enduro | Yamaha

125 , 73
250 cc , 1
Aerox , 6
Axis , 3
Beluga , 1
Booster , 2
DragStar , 1
DT , 105
FJR , 1
FZ , 2
FZR , 11
Model Tjeter , 499
R6 , 1
Raptor , 1
RD250 , 5
TDR 125 , 9
TRI-Z 250 , 1
WR426 , 3
XJ , 1
X-MAX , 1
XT , 60
YZ , 34
YZF , 29
YZF-R , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:12 ,

Yamaha xt660x 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Dje 22:30 ,

yamaha kros 200cc

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Dje 21:49 ,

Shitet Motorri

3 200 EUR

Viti: 2014
Dje 10:57 ,

YAMAHA DT 125

545 EUR

Viti: 1992
05 Maj 23:11 ,

yamaha 600 cc

Viti: 1998
01 Maj 21:36 ,

Kros yamaha Dt

550 EUR

Viti: 2000
01 Maj 17:42 ,

yamaha yz125cc

Viti: 1990
30 Pri 22:48 ,

Yamaha tdr 125

600 EUR Price Reduced

Viti: 1996
30 Pri 20:49 ,

Shes yamaha dt 125 me dokumenta rks

750 EUR

Viti: 1995
27 Pri 21:14 ,

Prodajem

1 150 EUR

Viti: 1998
27 Pri 21:00 ,

Prodajem

1 150 EUR

Viti: 1997
27 Pri 20:28 ,

Motori yamaha TW 125

1 EUR

Viti: 1999
27 Pri 03:38 ,

Kros yamaha

1 900 EUR

Viti: 2004
24 Pri 06:58 ,

Shitet Yamaha Xt

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1995
22 Pri 21:26 ,

yamaha 125cc

Viti: 2002
21 Pri 00:33 ,

Yamaha xt 600cc

1 400 EUR

Viti: 2001
21 Pri 00:09 ,

Shitett

Viti: 1998
20 Pri 13:50 ,

Yamaha YZF 450

3 800 EUR

Viti: 2017
19 Pri 17:05 ,

Shitett

1 EUR

Viti: 1997
19 Pri 15:26 ,

Shes yamaha xt 600cc

1 400 EUR

Viti: 2001
19 Pri 14:21 ,

Yamaha yzf 250 2006

Viti: 2006
19 Pri 00:37 ,

Kross yamaha dt125cc

1 000 EUR

Viti: 1995
16 Pri 22:35 ,

shitet yamaha DT

950 EUR

Viti: 2002
13 Pri 19:28 ,

Yamaha yz450f

Viti: 2008
08 Pri 22:20 ,

Shitet Krosi DT Yamaha 125 cc

600 EUR

Viti: 2011
08 Pri 00:06 ,

Shes Yamaha dt 125

850 EUR

Viti: 1997
06 Pri 10:02 ,

yamaha xt660 rks

3 999 EUR

Viti: 2013
05 Pri 21:57 ,

Shitet

Viti: 2000
03 Pri 10:46 ,

Shes Yamaha

Viti: 2004
30 Mar 13:35 ,

Dt 125 cc

600 EUR

Viti: 1989
22 Mar 22:11 ,

Yamaha dt50

600 EUR

Viti: 2008
21 Mar 15:11 ,

Shitet krosi 125 cc

620 EUR

Viti: 1996
16 Mar 15:01 ,

Yamaha DT125cc

640 EUR

Viti: 1995
15 Mar 15:57 ,

Yamaha DT125cc

650 EUR

Viti: 1998
15 Mar 11:37 ,

Yamaha DT 125

1 000 EUR

Viti: 1990
14 Mar 17:01 ,

Yamaha DT125cc 2t

650 EUR

Viti: 1998
13 Mar 19:25 ,

Yamaha DT125cc 2t

680 EUR

Viti: 1998
11 Mar 20:10 ,

Yamaha DT125cc 2t

680 EUR

Viti: 1998
11 Mar 19:10 ,

yamaha Dt 125

1 400 EUR

Viti: 2001
08 Mar 17:08 ,

Yamaha DT125cc 2t

700 EUR

Viti: 1998

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione