Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | Grand Dink

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Grand Dink | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 17:38 Skuter , Klinë

Kymco grand dink 125cc

450 EUR

09 Mar 16:32 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin 250 cc me dogan

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
30 Nën 20:40 Skuter , Gjilan

Kymco 200i

1 100 EUR

02 Nën 00:51 Skuter , Gjilan

Kymco Dink 200i

1 350 EUR

Viti: 2008
08 Sht 20:15 Skuter , Gjilan

Kymco 125cc bej ndrrim

790 EUR

Viti: 2005
11 Gush 15:15 Skuter , Prizren

Kymco125cc Ftohje me uj

480 EUR

Viti: 2013
04 Gush 15:07 Skuter , Prizren

Me dogan ne gjendje te mire

1 850 EUR

Viti: 2006
21 Tet 11:54 Skuter , Dardanë

Skuter

600 EUR

Viti: 2021
09 Gush 20:59 Skuter , Gjilan

Shes skuter

1 EUR

Viti: 2008
30 Korr 14:11 Skuter , Ferizaj

Shitet Kymco dink ardhur nga ch

950 EUR

Viti: 2007
17 Korr 07:31 Skuter , Prishtinë

Kymco Grand Dink125cc

700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
13 Qer 21:57 Skuter , Gjilan

skuter kymco grand dink 125c

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
22 Pri 18:09 Skuter , Prizren

kymco 250 cc

800 EUR

Viti: 2002
21 Pri 00:09 Skuter , Pejë

shitet urgjent

650 EUR

Viti: 2017
07 Pri 21:46 Skuter , Rahovec

shitet

550 EUR

Viti: 2011
10 Mar 21:42 Skuter , Malishevë

Shes ose ndrroj me qat tum konvenon

4 EUR

Viti: 2015
09 Shk 16:44 Skuter , Klinë

Shitet skuteri 150 c

330 EUR

Viti: 2007
18 Jan 11:41 Skuter , Vushtrri

Skuter kymco

600 EUR

Viti: 1995
14 Tet 11:35 Skuter , Gjilan

Kymco

1 000 EUR

Viti: 2005
10 Korr 00:40 Sportiv , Drenas

Korp per Skuter

65 EUR

Viti: 2005
03 Korr 20:58 Skuter , Fushë Kosovë

ushit flm merjep

480 EUR Price Reduced

Viti: 2005
16 Qer 18:45 Skuter , Shtërpcë

Grand skuter 250cc

700 EUR

Viti: 2004
02 Shk 12:16 Skuter , Ferizaj

Kymco

2 200 EUR

Viti: 2012
21 Dhj 12:19 Skuter , Dardanë

KYMCO 50cc ndrrim me 125cc

1 EUR

Viti: 2006
30 Nën 15:07 Skuter , Ferizaj

Shes motorr Kymco

1 100 EUR

Viti: 2008
19 Nën 03:27 Skuter , Prizren

Skuter 50ccm

550 EUR

Viti: 2002
04 Tet 09:47 Skuter , Drenas

Shitet me qmim t volitshem

Viti: 2002
29 Sht 08:33 Skuter , Drenas

Shitet /Ndrrohet

Viti: 2002
24 Sht 18:01 Skuter , Fushë Kosovë

Kymco 125cc

450 EUR

Viti: 2004
23 Sht 07:17 Skuter , Prishtinë

Grand - Shitet-Ndrrohet

Viti: 2002
21 Sht 13:07 Skuter , Drenas

Shitet /Ndrrohet

Viti: 2002
18 Sht 19:11 Skuter , Prizren

Kymco grand dink 50cc v.p 2008

350 EUR

Viti: 2008
12 Sht 12:41 Skuter , Prizren

Kymco grad dink 50cc v.p 2008

350 EUR

Viti: 2008
14 Gush 19:14 Skuter , Ferizaj

Kymco 300

2 700 EUR

Viti: 2012
14 Gush 10:24 Skuter , Ferizaj

125cc

600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
24 Korr 16:29 Skuter , Therandë

kymco grand dink 125

550 EUR

Viti: 2005
12 Maj 21:30 Skuter , Gjakovë

Shitet

800 EUR

Viti: 2004
10 Maj 17:11 Skuter , Therandë

skuter 125cc

800 EUR

Viti: 2004
19 Mar 22:14 Skuter , Prishtinë

Shes/nderroj

400 EUR

Viti: 2001
06 Gush 00:39 Skuter , Dardanë

Shitet Scooteri ne gjendje perfekte Kymco 125cc

699 EUR

Viti: 2004
07 Korr 16:59 Skuter , Prishtinë

Shitet

650 EUR

Viti: 2003
04 Qer 22:43 Sportiv , Ferizaj

motorri perfekt

1 300 EUR

Viti: 2014
31 Mar 19:24 Skuter , Ferizaj

Shes skuter

2 500 EUR

Viti: 2013
15 Dhj 20:05 Chopper/Coustom , Prizren

Kymco 125cc URGJENT QMIMI

650 EUR Price Reduced

Viti: 2000
19 Nën 16:32 Skuter , Prizren

Skuter

280 EUR Price Reduced

Viti: 1998
03 Nën 01:23 Skuter , Dardanë

Shitet Skuteri 125cc pa dokumenta urgjend!!

300 EUR

Viti: 2010
15 Tet 16:14 Chopper/Coustom , Gjilan

Choper

1 500 EUR

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Grand Dink | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione