Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | LF

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan LF | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:39 Kros/Enduro , Burim

Kros

1 EUR

16 Mar 14:01 Skuter , Therandë

Shes

1 000 EUR

27 Tet 19:26 Skuter , Burim

Woyang 110cc

750 EUR

29 Sht 18:56 Kros/Enduro , Malishevë

Atv

Viti: 2008
06 Sht 00:55 Skuter , Mitrovicë

Lifan 110 cc rks

580 EUR

Viti: 2015
26 Korr 09:38 Sportiv , Prishtinë

U shit

Viti: 2015
06 Korr 10:14 Skuter , Ferizaj

Lifan

390 EUR

Viti: 2015
25 Pri 20:37 Kros/Enduro , Mitrovicë

Kros 125 cc 2021

470 EUR

Viti: 2021
06 Pri 10:46 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Motor klas

Viti: 2010
13 Mar 21:50 Chopper/Coustom , Prishtinë

U shitt flmm

19 EUR Price Reduced

Viti: 2008
30 Tet 17:33 Kros/Enduro , Pejë

Shes biçikleten me rryme -batteries

Viti: 2018
21 Sht 08:29 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Atv

750 EUR

Viti: 2006
08 Gush 00:30 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Motor klas

Viti: 2010
15 Korr 11:12 Sportiv , Fushë Kosovë

Shitet

270 EUR

Viti: 2014
05 Qer 01:35 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros

700 EUR

Viti: 2017
02 Qer 19:40 Kros/Enduro , Gjilan

Kros i mesum

400 EUR

Viti: 2019
17 Pri 18:51 Të tjera , Burim

Shes Lifan 110cc

1 EUR

Viti: 2015
25 Jan 23:43 Skuter , Prishtinë

Lifan 110 cc 2019

770 EUR

Viti: 2019
10 Nën 15:47 Të tjera , Pejë

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2007
01 Sht 22:57 Me katër rrota/ATV , Prizren

ATV 200cc

Viti: 2004
17 Maj 19:02 Skuter , Pejë

Shes lifanin 110cc

Viti: 2010
15 Maj 13:46 Skuter , Viti

Shitet

280 EUR

Viti: 2014
01 Maj 12:07 Të tjera , Pejë

U shittt

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
05 Mar 16:37 Skuter , Prishtinë

Motor lifan 110cc

550 EUR

Viti: 2018
18 Shk 22:45 Skuter , Prishtinë

Skuter 125cc 4 shpejtsi

350 EUR Price Reduced

Viti: 2011
26 Gush 11:56 Skuter , Prishtinë

Skuter lifan 125cc

430 EUR

Viti: 2011

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan LF | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione