Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti | Madison

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti Madison | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 10:23 Shitorja Sportiv , Prishtinë

10k Followers 30€

30 EUR

Viti: 2014
23 Nën 13:37 Skuter , Gjilan

shiten

19 Nën 09:32 Skuter , Gjilan

shiten

11 Tet 13:27 Skuter , Prizren

Malaguti Mandison K400

1 400 EUR

Viti: 2006
02 Gush 08:03 Skuter , Malishevë

shitet skuteri 400cc

500 EUR

Viti: 2006
26 Qer 10:48 Skuter , Fushë Kosovë

Shitet skuteri Malaguti Madison rs250cc

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
30 Pri 09:12 Skuter , Prizren

Malaguti madison 250cc

1 700 EUR

Viti: 2007
16 Pri 23:16 Skuter , Prizren

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2004
02 Pri 10:11 Skuter , Prizren

Malaguti

1 EUR

Viti: 2004
26 Mar 07:26 Skuter , Pejë

Shes Grand skuter 125 cc

1 100 EUR

Viti: 2001
15 Tet 15:42 Skuter , Ferizaj

Urgjent lir

Viti: 2008
11 Tet 19:45 Skuter , Ferizaj

she's urgent lir

Viti: 2007
06 Tet 00:58 Skuter , Ferizaj

Malaguti 250 c viti 2005 rks i qlajmrum

650 EUR

Viti: 2005
04 Tet 14:46 Skuter , Gjilan

Shitet Malaguti Madison Me Dogan Te Paguar

1 240 EUR

Viti: 2002
30 Sht 20:37 Skuter , Gjilan

Malaguti madison 400cc

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2002
30 Sht 01:06 Skuter , Prizren

Malaguti madinson 400 kubik

Viti: 2004
07 Sht 09:57 Të tjera , Therandë

Motor

Viti: 2003
14 Korr 10:35 Me katër rrota/ATV , Prizren

Shitet Motorri

1 EUR

Viti: 2000
08 Korr 22:37 Të tjera , Prizren

Shitet motorri

1 400 EUR

Viti: 2004
25 Qer 10:32 Skuter , Prizren

Malaguti madinson 400 kubik

Viti: 2004
01 Qer 13:21 Skuter , Mitrovicë

Shitet Skuteri me dogan

850 EUR

Viti: 2005
31 Maj 07:46 Skuter , Vushtrri

Shitet Skuteri

870 EUR

Viti: 2005
29 Maj 14:55 Skuter , Prishtinë

Shitet Malaguti Madison

Viti: 2005
25 Maj 11:15 Skuter , Vushtrri

Malagut Madison ne gjendje perfekte

111 221 111 111 EUR

Viti: 2006
22 Maj 21:20 Skuter , Vushtrri

Malagutti Madison 125 cc

111 111 111 111 EUR

Viti: 2006
11 Maj 10:15 Skuter , Prizren

Malaguti madison 125

850 EUR

Viti: 2002
08 Maj 02:52 Skuter , Prishtinë

Urgjent!

800 EUR

Viti: 2000
25 Mar 12:17 Skuter , Malishevë

kerkoj motorr per skuter malaguti 400cc

Viti: 2003
06 Gush 11:33 Skuter , Klinë

Mondial 150 cc

499 EUR

Viti: 2009
01 Maj 12:52 Skuter , Prizren

Malaguti madison

Viti: 2001
16 Mar 20:24 Motoçikleta (mbi 50cc) , Dardanë

malagut f10

350 EUR

Viti: 2002
13 Jan 15:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Malaguti

200 EUR

Viti: 2002
06 Gush 16:21 Skuter , Prizren

Shitet

750 EUR

Viti: 2003
04 Korr 02:15 Skuter , Prizren

Malaguti Madison 400cc

1 400 EUR

Viti: 2011
01 Mar 21:18 Sportiv , Prizren

Malaguti Madison K400

Viti: 2006
28 Tet 14:16 Skuter , Prizren

Shitet motori

Viti: 2003
28 Tet 14:16 Skuter , Prizren

Motor

Viti: 2003
17 Tet 20:56 Sportiv , Prizren

Malaguti

1 000 EUR

Viti: 2005
29 Sht 22:08 Sportiv , Prizren

Malaguti

1 350 EUR

Viti: 2005
12 Gush 18:25 Skuter , Prishtinë

Madison 125cc shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
23 Pri 20:41 Skuter , Prizren

malaguti

1 000 EUR

Viti: 2004
06 Pri 22:06 Skuter , Vushtrri

mondial

Viti: 2008
01 Pri 01:04 Skuter , Prishtinë

Motor Grand Skuter Malaguti Madison 150cc

1 400 EUR

Viti: 2001
17 Shk 17:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shes motorrin

1 500 EUR

Viti: 2000
22 Tet 18:11 Skuter , Prishtinë

Skuter Malaguti Madison

970 EUR

Viti: 2016
03 Korr 15:51 Skuter , Prishtinë

Shitet ose nderohet me Makine Malaguti K400

1 500 EUR

Viti: 2002
30 Qer 07:37 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shtime

fier

1 500 EUR

Viti: 2000
16 Mar 19:52 Skuter , Gjilan

Shitet Malaguti 125cc

Viti: 2003
13 Jan 14:20 Touring , Mitrovicë

Malaguti Madison 250ie

2 490 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti Madison | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione