Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti

Centro , 12
Ciak , 35
Firefox , 27
Madison , 49
Mondial , 1
Phantom , 45

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 17:37 ,

Malaguti f12

559 EUR

Viti: 2003
04 Maj 18:13 ,

MALAGUTI 50cc

Viti: 1998
03 Maj 15:39 ,

Skuter

Viti: 2008
30 Pri 18:02 ,

Shitet Malaguti Phantom F12 100cc

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
30 Pri 10:09 ,

Me dogan

440 EUR

Viti: 2000
30 Pri 09:12 ,

Malaguti madison 250cc

1 700 EUR

Viti: 2007
23 Pri 14:03 ,

Shitje

650 EUR

Viti: 2000
20 Pri 18:16 ,

Motor Malugati

850 EUR

Viti: 2001
16 Pri 23:16 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2004
04 Pri 17:07 ,

Malaguti skuter

900 EUR

Viti: 2004
02 Pri 10:11 ,

Malaguti

1 EUR

Viti: 2004
31 Mar 23:35 ,

Shitet Malaguti

500 EUR

Viti: 2007
26 Mar 16:36 ,

Mallaguti 50cc

100 EUR

Viti: 2006
26 Mar 07:26 ,

Shes Grand skuter 125 cc

1 100 EUR

Viti: 2001
25 Mar 01:13 ,

shitet skuteri 250 cm3 malaguti

1 000 EUR

Viti: 2004
14 Jan 20:48 ,

Shitet Grand Skuter

650 EUR

Viti: 2004
14 Dhj 15:38 ,

Shitet Mallaguti f12 50 c

350 EUR

Viti: 2001
14 Dhj 09:42 ,

Shitet Mallaguti f12 50 c

350 EUR Price Reduced

Viti: 2005
04 Nën 16:14 ,

Scuter

300 EUR

Viti: 2004
15 Tet 15:42 ,

Urgjent lir

Viti: 2008
06 Tet 00:58 ,

Malaguti 250 c viti 2005 rks i qlajmrum

650 EUR

Viti: 2005
04 Tet 14:46 ,

Shitet Malaguti Madison Me Dogan Te Paguar

1 240 EUR

Viti: 2002
01 Tet 19:43 ,

Shitet ndrrohet skuteri 50 cc

150 EUR

Viti: 2001
30 Sht 20:37 ,

Malaguti madison 400cc

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2002
07 Sht 09:57 ,

Motor

Viti: 2003
17 Gush 11:36 ,

Malagudi

Viti: 2003
07 Gush 16:48 ,

Malaguti

300 EUR

Viti: 2008
06 Gush 19:42 ,

Grant skuter malguti 400cc

1 200 EUR

Viti: 2005
14 Korr 10:35 ,

Shitet Motorri

1 EUR

Viti: 2000
13 Korr 19:35 ,

Shitet Motorri

1 EUR

Viti: 2000
09 Korr 20:49 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 2007
08 Korr 22:37 ,

Shitet motorri

1 400 EUR

Viti: 2004
04 Korr 16:16 ,

Shitet Skuteri 49cc

450 EUR

Viti: 2006
16 Qer 01:06 ,

shitet skuteri

500 EUR

Viti: 2006
15 Qer 16:24 ,

shitet skuteri

500 EUR

Viti: 2006
09 Qer 19:04 ,

malaguti ciak 100cc

400 EUR

Viti: 2002
08 Qer 23:07 ,

shitet skuteri 50cc

Viti: 2006
05 Qer 20:27 ,

Shitet

Viti: 1994
31 Maj 07:46 ,

Shitet Skuteri

870 EUR

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione