Ferizaj | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër

Adly , 5
Aerox , 2
ATV , 24
BA MOTO , 7
BMC , 3
Daelim , 3
Model Tjeter , 423
Mondial , 161
Rodeo , 6
Spyder , 1
Yamaha , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:34 ,

Shitet

220 EUR

Viti: 2005
02 Maj 20:20 ,

Shes skuterin

950 EUR

Viti: 2013
29 Pri 12:54 ,

Skuter

350 EUR

Viti: 2008
28 Pri 11:44 ,

Bicikleta

70 EUR

Viti: 2010
27 Pri 20:51 ,

Kerkoj mondiall me defekt

1 EUR

Viti: 2008
27 Pri 09:56 ,

Motor elektrik

730 EUR

Viti: 2020
26 Pri 19:25 ,

Motorr

2 200 EUR

Viti: 2010
23 Pri 11:00 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 2008
21 Pri 23:58 ,

Shes Mondial 150cc me dokumenta

330 EUR

Viti: 2008
18 Pri 16:55 ,

Skuter 125cc 2008

700 EUR

Viti: 2008
17 Pri 15:27 ,

Shes ATV

10 200 EUR

Viti: 2020
14 Pri 13:47 ,

Mondial ei

400 EUR

Viti: 2008
13 Pri 16:26 ,

Motorr

Viti: 2000
11 Pri 02:06 ,

Shes skuterin

350 EUR

Viti: 2007
03 Pri 18:23 ,

E-skuter

939 EUR

Viti: 2020
29 Mar 21:53 ,

Bicikel

250 EUR Price Reduced

Viti: 2019
18 Mar 21:38 ,

Mondial

Viti: 2012
15 Mar 04:38 ,

Mondial hs 150cc

200 EUR

Viti: 2008
09 Mar 23:04 ,

Mondial

Viti: 2010
09 Mar 11:32 ,

SKUTER

1 400 EUR

Viti: 2013
03 Mar 18:31 ,

Mondial

230 EUR

Viti: 2010
28 Shk 13:02 ,

Mondial hsi

170 EUR

Viti: 2008
21 Shk 02:45 ,

Mondial 150cc

280 EUR

Viti: 2009
16 Shk 22:24 ,

Shitet Kurburatori iri 150cc Mondial

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Shk 02:29 ,

Kerkoj Skuter deri 200€

Viti: 2007
12 Shk 04:33 ,

Shitet Mondial

320 EUR

Viti: 2008
17 Jan 20:20 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2009
10 Jan 17:57 ,

Mondial 150cc

120 EUR

Viti: 2020
05 Jan 05:11 ,

howerbord

60 EUR

Viti: 2017
03 Jan 02:30 ,

Skuter 150cc

210 EUR

Viti: 2006
23 Dhj 23:54 ,

Shitet Mondial viti 2008

600 EUR

Viti: 2008
19 Dhj 17:36 ,

Skuter 150cc

200 EUR

Viti: 2006
03 Dhj 18:55 ,

ATV

400 EUR

Viti: 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione