Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK

50 , 54
Aerox , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:16 Skuter , Mitrovicë

Shitet Biciklla

50 EUR

27 Shk 00:20 Sportiv , Prishtinë

Biciklet qfar modeli do porosit

210 EUR

05 Dhj 22:05 Skuter , Ferizaj

Shitet bicikla 80€

80 EUR

19 Nën 18:53 Të tjera , Prishtinë

Bicikell

70 EUR

13 Gush 22:59 Skuter , Prishtinë

kerkoj maxter 125 cc

1 EUR

Viti: 2004
11 Gush 12:01 Skuter , Gjilan

Trotinet me rrym i ardhur nga gjermania

200 EUR

Viti: 2020
15 Qer 19:17 Skuter , Gjilan

Mondiall

280 EUR

Viti: 2008
31 Maj 11:20 Skuter , Mitrovicë

Motorr

1 EUR

Viti: 2003
28 Maj 08:25 Skuter , Gjilan

Yamaha Teos 125cc (MBK)

750 EUR

Viti: 2003
28 Mar 19:19 Skuter , Pejë

Shes trotinet me rrym punon mir e man baterin

280 EUR

Viti: 2021
03 Mar 00:31 Skuter , Rahovec

shitet me dogan

600 EUR

Viti: 2003
15 Shk 14:44 Skuter , Vushtrri

Mondial HSI 150cc

290 EUR

Viti: 2008
12 Shk 21:54 Skuter , Therandë

Grand Skuter

Viti: 2004
23 Tet 00:58 Skuter , Therandë

U shit flm merrjep

300 EUR

Viti: 2002
07 Tet 20:25 Sportiv , Therandë

Suzuki kros

170 EUR

Viti: 2010
23 Sht 16:51 Skuter , Lipjan

Topliqan

2 900 EUR

Viti: 2021
20 Sht 01:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha

850 EUR

Viti: 2000
17 Sht 17:20 Skuter , Pejë

Yamaha

850 EUR

Viti: 2000
12 Sht 16:06 Skuter , Gjilan

Yamaha

350 EUR

Viti: 1996
01 Sht 19:28 Të tjera , Fushë Kosovë

Biçiklet

45 EUR

Viti: 2012
11 Gush 22:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Malishevë

MONDIAL 150HS

150 EUR

Viti: 2008
28 Korr 17:54 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Shes motorim për fëmij

70 EUR

Viti: 2006
14 Korr 15:45 Skuter , Prizren

Skuter 50cc Veracruz

750 EUR

Viti: 2019
28 Qer 20:32 Të tjera , Kaçanik

Biciklete 27.5

Viti: 2016
27 Qer 14:38 Sportiv , Pejë

Moto elektrik

1 EUR

Viti: 2019
19 Qer 17:16 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha mbk 50cc x-limit

850 EUR Price Reduced

Viti: 2008
14 Qer 14:59 Skuter , Prishtinë

Yamaha Maxter 125

1 300 EUR

Viti: 2004
01 Qer 05:20 Kros/Enduro , Kastriot

motorr 50 kobik

130 EUR

Viti: 2007
26 Maj 20:40 Sportiv , Besianë

Shitet bicikla

230 EUR

Viti: 2020
24 Maj 17:47 Skuter , Gjilan

skuter

330 EUR

Viti: 2005
15 Pri 15:48 Të tjera , Gjakovë

Shitet bicikleta

110 EUR

Viti: 2011
03 Pri 13:04 Skuter , Prizren

Shitet skuteri

Viti: 2003
31 Mar 21:07 Skuter , Besianë

Shitet motorri elektrik

Viti: 2018
05 Mar 21:35 Skuter , Prishtinë

Shes yamaha maxter

Viti: 2003
16 Shk 22:54 Skuter , Gjilan

Majesty

400 EUR

Viti: 2002
17 Nën 11:01 Skuter , Ferizaj

Shes

1 EUR

Viti: 2019
04 Nën 16:15 Skuter , Kaçanik

skuter

570 EUR

Viti: 2000
25 Sht 11:10 Skuter , Besianë

Skuter me defekt qmimi me.marrveshje

1 EUR

Viti: 2003
20 Sht 13:43 Skuter , Prizren

shitet

500 EUR

Viti: 2008
15 Sht 19:07 Skuter , Besianë

Shitet skuteri 50cc ne gjendje te mir

200 EUR

Viti: 2005
14 Sht 17:38 Kros/Enduro , Burim

Motokros 125

350 EUR

Viti: 2012
06 Sht 13:20 Skuter , Gjilan

Skuter

310 EUR

Viti: 2020
03 Sht 23:57 Kros/Enduro , Besianë

Urgjend

50 EUR

Viti: 1992
10 Gush 12:50 Skuter , Prizren

Skuter Aprilia 50c

350 EUR

Viti: 2009
09 Gush 19:03 Sportiv , Ferizaj

Shitet skuteri 50cc

230 EUR

Viti: 2013
09 Gush 18:25 Skuter , Besianë

Yamaha

1 EUR

Viti: 2002
20 Korr 10:29 Skuter , Ferizaj

Trotinet me rrym na franca

170 EUR

Viti: 2009
12 Korr 19:47 Skuter , Mitrovicë

Shitet yamahaa boster

400 EUR

Viti: 2000
02 Korr 13:38 Skuter , Gjilan

Yamaha mbk 50cc

320 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione