Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 00:20 Sportiv , Prishtinë

Biciklet qfar modeli do porosit

210 EUR

13 Gush 22:59 Skuter , Prishtinë

kerkoj maxter 125 cc

1 EUR

Viti: 2004
15 Qer 19:17 Skuter , Gjilan

Mondiall

280 EUR

Viti: 2008
28 Maj 08:25 Skuter , Gjilan

Yamaha Teos 125cc (MBK)

750 EUR

Viti: 2003
03 Mar 00:31 Skuter , Rahovec

shitet me dogan

600 EUR

Viti: 2003
15 Shk 14:44 Skuter , Vushtrri

Mondial HSI 150cc

290 EUR

Viti: 2008
12 Shk 21:54 Skuter , Therandë

Grand Skuter

Viti: 2004
20 Sht 01:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha

850 EUR

Viti: 2000
17 Sht 17:20 Skuter , Pejë

Yamaha

850 EUR

Viti: 2000
12 Sht 16:06 Skuter , Gjilan

Yamaha

350 EUR

Viti: 1996
11 Gush 22:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Malishevë

MONDIAL 150HS

150 EUR

Viti: 2008
14 Korr 15:45 Skuter , Prizren

Skuter 50cc Veracruz

750 EUR

Viti: 2019
28 Qer 20:32 Të tjera , Kaçanik

Biciklete 27.5

Viti: 2016
14 Qer 14:59 Skuter , Prishtinë

Yamaha Maxter 125

1 300 EUR

Viti: 2004
26 Maj 20:40 Sportiv , Besianë

Shitet bicikla

230 EUR

Viti: 2020
03 Pri 13:04 Skuter , Prizren

Shitet skuteri

Viti: 2003
05 Mar 21:35 Skuter , Prishtinë

Shes yamaha maxter

Viti: 2003
04 Nën 16:15 Skuter , Kaçanik

skuter

570 EUR

Viti: 2000
25 Sht 11:10 Skuter , Besianë

Skuter me defekt qmimi me.marrveshje

1 EUR

Viti: 2003
20 Sht 13:43 Skuter , Prizren

shitet

500 EUR

Viti: 2008
14 Sht 17:38 Kros/Enduro , Burim

Motokros 125

350 EUR

Viti: 2012
09 Gush 18:25 Skuter , Besianë

Yamaha

1 EUR

Viti: 2002
29 Qer 11:41 Skuter , Burim

150 kubik 2016

366 EUR Price Reduced

Viti: 2016
19 Qer 13:05 Sportiv , Kastriot

Biciklet Capriolo Çeke

1 EUR

Viti: 2014
25 Pri 17:59 Skuter , Gjilan

Yamaha majesty 250cc

Viti: 2001
23 Pri 14:11 Skuter , Gjilan

Shes skuterin

520 EUR

Viti: 2000
09 Pri 06:28 Skuter , Ferizaj

Mondial 150 r

320 EUR

Viti: 2008
22 Sht 10:36 Skuter , Therandë

Skuter per pjes

70 EUR

Viti: 2000
07 Sht 14:11 Kros/Enduro , Prishtinë

Shes cros 125cc Yamaha

180 EUR

Viti: 1997
02 Gush 12:55 Skuter , Rahovec

Shitet mondiali 150 cc

180 EUR

Viti: 2008
16 Korr 18:21 Skuter , Pejë

Shes skuterin

320 EUR

Viti: 2008
13 Korr 13:16 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha x -limit 50cc

280 EUR

Viti: 2004
12 Korr 20:22 Skuter , Ferizaj

Shes Skuterin 150cc

200 EUR

Viti: 2008
13 Qer 22:03 Kros/Enduro , Burim

Shitet krosi 125cc

300 EUR

Viti: 2018
12 Qer 13:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

Shes skuterin Yamaha 50cc

290 EUR

Viti: 2000
23 Nën 22:45 Skuter , Therandë

Shes MY 150 cc

280 EUR

Viti: 2009
21 Gush 21:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

shes skuterin yamaha 50cc

300 EUR

Viti: 2000
11 Gush 11:43 Skuter , Besianë

Shes Grand skuterin

400 EUR

Viti: 2010
15 Korr 14:28 Skuter , Skenderaj

Shes skuterin 150cc 2008 perfekt

Viti: 2008
02 Korr 22:05 Kros/Enduro , Prizren

Cros

Viti: 2010
13 Pri 02:54 Skuter , Besianë

MBK Spirit 2014

Viti: 2014
15 Tet 17:09 Sportiv , Skenderaj

Biciklet

400 EUR

Viti: 2010
19 Gush 07:27 Skuter , Ferizaj

Skuter ovetoo 50cc nga zvicrra

400 EUR Price Reduced

Viti: 2013
13 Gush 01:20 Skuter , Prizren

Flm u shit

160 EUR

Viti: 2005
30 Korr 11:09 Skuter , Vushtrri

YAMAHA 125cc

430 EUR

Viti: 1996
23 Korr 16:38 Skuter , Vushtrri

SHES SKUTERIN YAMAHA 125cc

430 EUR

Viti: 1996
17 Korr 19:32 Skuter , Vushtrri

Shes skuter yamaha 125cc

430 EUR

Viti: 1996
13 Korr 10:38 Sportiv , Rahovec

MOTORI MTR

700 EUR

Viti: 2015
18 Qer 16:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shitet mini kros

140 EUR

Viti: 2003

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | MBK Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione