Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Adly , 10
Aerox , 1
ATV , 2
ATV , 276
BA MOTO , 1
BMC , 1
Daelim , 2
Model Tjeter , 379
Mondial , 5
Rodeo , 2
Spyder , 2
Velocette , 1
Yamaha , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 14:54 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv motor

950 EUR

18 Sht 07:34 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Motorr 4 rrot atv

850 EUR

15 Sht 08:48 Me katër rrota/ATV , Besianë

Shitet Motorri ATV 50 cc

300 EUR

01 Sht 19:30 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr me 4 rrota

120 EUR

29 Gush 10:44 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV Conquerror (2021) 4t

950 EUR

26 Gush 21:15 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

4rrotsh 125cc

480 EUR

25 Gush 17:45 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shitet ATV

1 400 EUR

25 Gush 10:50 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shiten Atv

23 Gush 18:38 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Motorr me 4 rrota

1 100 EUR

23 Gush 17:00 Me katër rrota/ATV , Prizren

Motorr yamaha 250cc

1 EUR

23 Gush 12:06 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Motorr me 4 rrota

1 100 EUR

21 Gush 11:03 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

ATV Extreme 2023

20 Gush 21:24 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Shitet bugy foks 505 kubik

1 650 EUR

20 Gush 11:46 Me katër rrota/ATV , Gjilan

4 rrotsh 250cc manual gjendje t rregullt

800 EUR

18 Gush 03:08 Me katër rrota/ATV , Burim

Shitet atv 250cc

16 Gush 20:14 Me katër rrota/ATV , Viti

Shes motorrin

12 Gush 05:42 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

ATV

2 800 EUR

11 Gush 11:31 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

atv 250cc

2 800 EUR

09 Gush 11:17 Me katër rrota/ATV , Besianë

ATV 4x2

03 Gush 23:02 Me katër rrota/ATV , Malishevë

motorr japan

1 300 EUR

02 Gush 18:48 Me katër rrota/ATV , Prizren

Yamaha yfz450cc

2 800 EUR

31 Korr 20:47 Me katër rrota/ATV , Prizren

Atv 125cc Automatik

950 EUR

26 Korr 22:43 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shes Kayo 180ccm

1 500 EUR

21 Korr 10:22 Me katër rrota/ATV , Besianë

shitet motorri

550 EUR

21 Korr 09:57 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Shitet ATV 2023 (125cc)

1 100 EUR

17 Korr 01:43 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv

6 900 EUR

12 Korr 03:13 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Katerroq atv 125cc (shkembehet me skutera)

900 EUR

11 Korr 14:43 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shes motorin

1 500 EUR

10 Korr 12:58 Me katër rrota/ATV , Viti

Quad

2 400 EUR

08 Korr 22:25 Me katër rrota/ATV , Burim

Shitet motorri atv 250cc

1 300 EUR

08 Korr 22:11 Me katër rrota/ATV , Burim

Shitet motorri atv 250cc

1 350 EUR

08 Korr 22:03 Me katër rrota/ATV , Burim

Shitet motorri atv 250cc

1 300 EUR

05 Korr 16:11 Me katër rrota/ATV , Besianë

Motor Atv

1 000 EUR

05 Korr 13:54 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV OutLander (125cc)

880 EUR

04 Korr 13:05 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV UP-Beat (250cc)

1 750 EUR

04 Korr 12:37 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV BOSS (200cc)

1 800 EUR

04 Korr 12:25 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV FourCraft (125cc) 4t

1 050 EUR

01 Korr 21:02 Me katër rrota/ATV , Drenas

Shitet motorri 4 rrotsh atv

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione