Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me katër rrota/ATV Në shitje (Shitet, Shes) në Deçan

Aeon , 1
Aprilia , 1
Barossa , 3
BMW , 1
CFMOTO , 1
Dinli , 1
Kymco , 3
Lifan , 1
Polaris , 4
Shineray , 4
SMC , 1
Suzuki , 1
Vespa , 1
Yamaha , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Nën 10:57 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shitet motorri

3 500 EUR

04 Nën 01:29 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shitet motorri

1 EUR

20 Tet 13:06 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shitet motorri

1 EUR

Viti: 2014
04 Tet 05:05 Me katër rrota/ATV , Deçan

can am spyder

7 000 EUR

Viti: 2021
28 Maj 18:57 Me katër rrota/ATV , Deçan

Polaris 500

4 200 EUR

Viti: 2010
14 Shk 02:44 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shiten...

111 EUR

Viti: 2008
28 Nën 23:57 Me katër rrota/ATV , Deçan

Motorr 4 rrota

1 000 EUR

Viti: 2010
14 Mar 18:13 Me katër rrota/ATV , Deçan

Atv ne shitje

Viti: 2020
21 Shk 18:41 Me katër rrota/ATV , Deçan

ATV

Viti: 2013
07 Dhj 20:46 Me katër rrota/ATV , Deçan

ATV 250 cc

Viti: 2013
30 Tet 16:11 Me katër rrota/ATV , Deçan

CF moto 550 me kabin

7 500 EUR

Viti: 2018
22 Sht 18:42 Me katër rrota/ATV , Deçan

Atv

2 000 EUR

Viti: 2007
24 Qer 10:39 Me katër rrota/ATV , Deçan

ATV 125cc

400 EUR

Viti: 2019
23 Qer 21:49 Me katër rrota/ATV , Deçan

SHITET ATV 125CC

400 EUR

Viti: 2019
12 Qer 13:05 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shitet atv 125 cc

600 EUR

Viti: 2015
27 Maj 21:31 Me katër rrota/ATV , Deçan

Atv 125cc

700 EUR

Viti: 2016
12 Maj 18:11 Me katër rrota/ATV , Deçan

motorr 4 rrotsh

750 EUR

Viti: 2008
27 Pri 12:35 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shes motorr ATV 250cc

1 500 EUR

Viti: 2011
12 Pri 23:20 Me katër rrota/ATV , Deçan

Motorr

890 EUR

Viti: 2007
20 Gush 12:05 Me katër rrota/ATV , Deçan

Kater rrotsh

Viti: 2013
20 Gush 11:57 Me katër rrota/ATV , Deçan

Kater rrotsh

Viti: 2013
11 Gush 12:29 Me katër rrota/ATV , Deçan

Arctic Cat 400 cc

3 500 EUR

Viti: 2011
07 Gush 18:15 Me katër rrota/ATV , Deçan

Motorr per femij

115 EUR

Viti: 2018
02 Mar 18:59 Me katër rrota/ATV , Deçan

Ernis

350 EUR

Viti: 2016
06 Sht 11:08 Me katër rrota/ATV , Deçan

Yamaha Quad Raptor

1 100 EUR

Viti: 2001
18 Gush 00:04 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shitet Motoqikleta

850 EUR

Viti: 2005
28 Korr 22:38 Me katër rrota/ATV , Deçan

Quad Lifan 200ccm

480 EUR

Viti: 2008
20 Qer 21:04 Me katër rrota/ATV , Deçan

Quad Egl motor

Viti: 2011
09 Qer 12:11 Me katër rrota/ATV , Deçan

Atv

900 EUR

Viti: 2004
26 Pri 12:53 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shitet Motorri

1 100 EUR

Viti: 2007
24 Korr 01:23 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shitet Motori Me 4 Rrota

1 200 EUR

Viti: 2012
19 Korr 22:47 Me katër rrota/ATV , Deçan

Shes Matorrin Me 4 Rrota Ngjendje Shum Te Mir

550 EUR

Viti: 2004
17 Qer 13:54 Me katër rrota/ATV , Deçan

Motoqiklete elektrike per invalid

500 EUR

Viti: 2014
28 Mar 22:35 Me katër rrota/ATV , Deçan

Motorrin me 4 rrota

650 EUR

Viti: 2004
08 Sht 21:14 Me katër rrota/ATV , Deçan

Motorrin polaris 800cc

10 000 EUR

Viti: 2011

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione