Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra me katër rrota/ATV Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha e shumë të tjerë në shitje

Adly , 96
Aeon , 33
Aixam , 13
Aprilia , 33
Arctic Cat , 18
Baotian , 7
Barossa , 46
Bashan , 35
Beeline , 3
Benelli , 6
Beta , 4
Bimota , 7
BMW , 23
Bombardier , 10
Boom , 2
BRP , 2
BSA , 1
Can Am , 35
Cectek , 4
CFMOTO , 50
CPI , 10
Daelim , 1
Derbi , 3
Dinli , 5
DKW , 1
Ducati , 6
emco , 1
E-Ton , 1
Explorer , 4
Generic , 1
Gilera , 1
GOES , 3
Honda , 82
Husaberg , 2
Hyosung , 9
Italjet , 6
Jinling , 30
Kawasaki , 43
Keeway , 3
Kimi , 2
Kingway , 3
Knievel , 1
KTM , 20
Kymco , 70
Laverda , 5
Lifan , 16
Linhai , 14
Maico , 1
Malaguti , 1
MBK , 1
Motowell , 2
MV Agusta , 1
Online , 14
Peugeot , 3
PGO , 2
Polaris , 59
Puch , 1
Quadro , 16
Rivero , 1
Shineray , 102
Skyteam , 2
SMC , 30
Suzuki , 48
SYM , 14
TGB , 38
TM , 3
Triton , 3
Vespa , 46
VICTORY , 1
Yamaha , 155
Zero , 4
Zhongyu , 10

Jeni adhurues i sportit, shpejtësisë dhe tereneve të vështira? Gjeni shpallje për motorra ATV në shitje në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për motorra ATV të ri dhe të përdorur të markave të ndryshme si Aprilia, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Vespa, Kingway, Honda, Kymco, Shineray dhe marka tjera të motorrëve me katër rrota ATV në shitje.

Sot 12:28 Me katër rrota/ATV , Pejë

Arctic Cat Alterra 400

4 500 EUR

22 Sht 09:14 Me katër rrota/ATV , Prizren

Motor ATV me 4 rrota automatik

750 EUR

21 Sht 20:53 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV 200cc ⭐️2023⭐️

1 EUR

21 Sht 19:43 Me katër rrota/ATV , Burim

Atv Cf Moto 4x4 I Doganuar RKS VP 2022

1 EUR Price Reduced

Viti: 2021
21 Sht 14:54 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Atv motor

950 EUR

21 Sht 11:19 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

Vw UP 2016 90mi km Me dogan

21 Sht 10:54 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

Shitet Can am

16 800 EUR

18 Sht 22:45 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Yamaha raptor 660R cc

18 Sht 15:03 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Dinli Centhor 700 EFI

6 800 EUR

18 Sht 07:34 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Motorr 4 rrot atv

850 EUR

17 Sht 19:04 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Shineray xy250stxe

1 450 EUR

17 Sht 18:15 Me katër rrota/ATV , Prizren

CfMoto450��

4 650 EUR

15 Sht 20:05 Me katër rrota/ATV , Pejë

ATV 250C "CDI" i ardhur nga ����

Viti: 2015
15 Sht 08:48 Me katër rrota/ATV , Besianë

Shitet Motorri ATV 50 cc

300 EUR

14 Sht 20:07 Me katër rrota/ATV , Prizren

Atv Cfmoto 450L 4×4

13 Sht 22:27 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

2019 Ski Doo GRAND TOURING 900 LIMITED

9 900 EUR Price Reduced

13 Sht 14:23 Me katër rrota/ATV , Klinë

ATV 125cc

750 EUR

12 Sht 13:51 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Motorr atv kater rrotsh

5 EUR

12 Sht 11:49 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Atv 50cc

270 EUR

11 Sht 00:43 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Motorr 4 rrota

09 Sht 19:58 Me katër rrota/ATV , Burim

Atv 125 cc

09 Sht 11:51 Me katër rrota/ATV , Gjilan

CFMOTO CFORCE 520 S NGA ZVICRA

9 150 EUR

07 Sht 23:05 Me katër rrota/ATV , Prizren

Yamaha 350 WARRIOR 2006

3 200 EUR

05 Sht 12:41 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Yamaha Raptor 700R

7 300 EUR

04 Sht 19:31 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV DOCKER 200cc

2 300 EUR

04 Sht 19:29 Me katër rrota/ATV , Lipjan

ATV 200cc ⭐️2023⭐️

2 150 EUR

Markat më të kërkuara të motoçikletave me katër rrota ATV në MerrJep.com


Motorrët me katër kërkohen më së shumti nga vozitësit që e duan adrenalinën dhe vozitësit e motorrëve në teren të vështirë malor, pra off-road.


Për dallim nga motorrët dy rrotësh të cilët nuk mund të voziten në borë apo akull, motorrët me katër rrota janë të përshtatshëm për të gjitha stinët.


Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore, atëherë juve ju duhet një motoçikletë ATV, pra motoçikletë me katër rrota.


MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje të motoçikletave ATV 50cc. Ju mund të gjeni motoçikleta me katër rrota nga të gjitha markat e njohura si Aprilia, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Vespa, Kingway, Honda, Kymco, Shineray dhe shumë të tjera për të plotësuar adrenalinën që ju duhet.


Motorra ATV në shitje


Merrjep.com iu mundëson të bleni nga komoditeti i shtëpisë suaj. E gjitha çfarë duhet të bëni është të futeni në kompjuter, laptop apo telefon dhe të kërkoni për motoçikletën që doni.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejtë motorrin që po kërkoni. Shkruani emrin e motorrit që po kërkoni në kutinë për kërkim dhe filtrojeni kërkimin duke ia shtuar edhe çmimin për të parë vetëm motoçikleta që i përkasin çmimit që ju mund të paguani.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione