Kros | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Motoçikleta (mbi 50cc) | Me katër rrota/ATV

Aeon , 2
Yamaha , 2
Aprilia , 1
Barossa , 1
Beeline , 1
Gilera , 1
Italjet , 1
Kymco , 1
Linhai , 1
Online , 1
Shineray , 1
Suzuki , 1
28 Gush 17:50 ,

Atv

1 EUR

Viti: 2008
27 Gush 23:11 ,

Atv

600 EUR

Viti: 2008
05 Korr 17:17 ,

Shitet kater rrotshi

1 EUR

Viti: 2018
07 Maj 10:17 ,

Florent

Viti: 2000
03 Maj 16:52 ,

Shes ATV

820 EUR

Viti: 2019
14 Jan 21:05 ,

Matorr kros

Viti: 2005
10 Sht 02:27 ,

Motorr

1 EUR

Viti: 2000
07 Sht 09:32 ,

ATV

1 300 EUR

Viti: 2004
20 Korr 14:24 ,

Atv

1 000 EUR

Viti: 2009
25 Qer 17:03 ,

Motorr

Viti: 2000
14 Qer 18:53 ,

Motorr

Viti: 2000
05 Shk 18:15 ,

Kros

1 200 EUR

Viti: 1997
28 Sht 10:51 ,

Bej ndrrim

Viti: 2000
29 Pri 22:03 ,

Shitet motorri me 4 rrota

100 EUR

Viti: 2005
21 Shk 16:11 ,

Atv -02

765 EUR Price Reduced


  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kros në kategorinë All Category
  • kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kross në kategorinë All Category
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kros në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • kros 125cc në kategorinë All Category
  • Kros në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • kros 125cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim