Motorra me katër rrota/ATV Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha e shumë të tjerë në shitje

Adly , 62
Aeon , 33
Aixam , 17
Aprilia , 31
Arctic Cat , 29
Baotian , 18
Barossa , 34
Bashan , 29
Beeline , 6
Benelli , 3
Beta , 6
Bimota , 6
BMW , 17
Can Am , 13
Cectek , 4
CFMOTO , 18
CPI , 6
Derbi , 2
DKW , 1
Ducati , 4
Explorer , 3
Gilera , 1
Honda , 24
Husaberg , 2
Hyosung , 2
Italjet , 6
Jinling , 20
Kawasaki , 30
Keeway , 2
Kingway , 3
Knievel , 1
KTM , 14
Kymco , 28
Laverda , 2
Lifan , 15
Linhai , 7
Malaguti , 1
MV Agusta , 1
Online , 7
Peugeot , 2
PGO , 2
Piaggio , 1
Polaris , 21
Quadro , 11
Rivero , 1
Shineray , 68
Skyteam , 2
SMC , 18
Suzuki , 44
SYM , 7
TGB , 16
TM , 1
Triton , 3
Vespa , 25
VICTORY , 1
Yamaha , 114
Zero , 2
Zhongyu , 4

Jeni adhurues i sportit, shpejtësisë dhe tereneve të vështira? Gjeni shpallje për motorra ATV në shitje në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për motorra ATV të ri dhe të përdorur të markave të ndryshme si Aprilia, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Vespa, Kingway, Honda, Kymco, Shineray dhe marka tjera të motorrëve me katër rrota ATV në shitje.

Sot 15:21 ,

Atv 350cc

900 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Dje 19:47 ,

motorr 250cc

Viti: 2010
Dje 00:29 ,

SUZUKI LTZ ATV

3 300 EUR

Viti: 2006
05 Maj 23:48 ,

Atv Zc-900

1 800 EUR

Viti: 2019
05 Maj 20:29 ,

Shes urgjent

850 EUR

Viti: 2020
05 Maj 17:29 ,

Atv 450cc

3 500 EUR

Viti: 2017
04 Maj 22:16 ,

KTM 525

Viti: 2012

Markat më të kërkuara të motoçikletave me katër rrota ATV në MerrJep.com


Motorrët me katër kërkohen më së shumti nga vozitësit që e duan adrenalinën dhe vozitësit e motorrëve në teren të vështirë malor, pra off-road.


Për dallim nga motorrët dy rrotësh të cilët nuk mund të voziten në borë apo akull, motorrët me katër rrota janë të përshtatshëm për të gjitha stinët.


Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore, atëherë juve ju duhet një motoçikletë ATV, pra motoçikletë me katër rrota.


MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje të motoçikletave ATV 50cc. Ju mund të gjeni motoçikleta me katër rrota nga të gjitha markat e njohura si Aprilia, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Vespa, Kingway, Honda, Kymco, Shineray dhe shumë të tjera për të plotësuar adrenalinën që ju duhet.


Motorra ATV në shitje


Merrjep.com iu mundëson të bleni nga komoditeti i shtëpisë suaj. E gjitha çfarë duhet të bëni është të futeni në kompjuter, laptop apo telefon dhe të kërkoni për motoçikletën që doni.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejtë motorrin që po kërkoni. Shkruani emrin e motorrit që po kërkoni në kutinë për kërkim dhe filtrojeni kërkimin duke ia shtuar edhe çmimin për të parë vetëm motoçikleta që i përkasin çmimit që ju mund të paguani.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione