Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 829
Aprillia , 5
Aeon , 365
Aixam , 183
BMX , 7
Aprilia , 1968
Peugeot , 3
Arctic Cat , 98
Baotian , 203
Universal , 1
Yamaha , 1
Barossa , 127
Bashan , 72
Beeline , 37
TREK , 1
Benelli , 80
Piaggio , 1
Beta , 87
Scott , 2
Bimota , 126
Blata , 5
BMW , 521
Bombardier , 19
Boom , 12
BRP , 10
BSA , 7
Buell , 7
Cagiva , 124
Can Am , 65
Cectek , 14
CFMOTO , 107
CPI , 125
Daelim , 184
Derbi , 91
Dinli , 7
DKW , 8
Ducati , 171
e-max , 17
emco , 5
E-Ton , 9
Explorer , 57
Gasgas , 54
Generic , 30
Gilera , 483
GOES , 6
Gorilla , 20
Honda , 1
Hercules , 1
Honda , 3793
Husaberg , 37
Husqvarna , 148
Hyosung , 111
Indian , 11
Italjet , 86
Jawa , 44
Jinling , 75
Kawasaki , 1654
Keeway , 139
Kimi , 16
Kingway , 18
Knievel , 7
KTM , 1199
Kymco , 762
Laverda , 70
Lifan , 159
Linhai , 68
LML , 2
Luxxon , 9
Maico , 13
Malaguti , 308
MBK , 125
Megelli , 14
Motobi , 58
Moto Guzzi , 31
Motowell , 154
MV Agusta , 12
Mz , 79
Norton , 4
NSU , 13
Online , 135
Pegasus , 28
Peugeot , 1227
PGO , 68
Piaggio , 2329
Polaris , 98
Puch , 82
Quadro , 39
Rewaco , 8
Rieju , 4
Nissan , 1
Rivero , 37
Sachs , 18
Sherco , 8
Shineray , 260
Simson , 15
Skyteam , 33
SMC , 65
Suzuki , 2180
SYM , 541
TGB , 106
TM , 51
Triton , 14
Triumph , 44
Vespa , 504
VICTORY , 4
Yamaha , 6196
Zero , 19
Zhongyu , 29

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com.


Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.

Sot 12:16 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha Majasty 400

1 350 EUR Price Reduced

Sot 12:09 Skuter , Prizren

Peugot viva city 49cc

280 EUR

Sot 10:05 Skuter , Gjilan

Shitet Derbi

2 000 EUR

Sot 10:04 Skuter , Gjilan

Shitet Honda Sh

2 200 EUR

Sot 10:01 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

2 400 EUR

Sot 10:00 Skuter , Gjilan

Shitet Xmax

2 700 EUR

Sot 10:00 Skuter , Gjilan

Shitet Tmax

2 900 EUR

Sot 09:59 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

1 650 EUR Price Reduced

Sot 09:55 Skuter , Gjilan

Shitet Bmw Gs

7 000 EUR

Sot 09:54 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri

2 600 EUR

Sot 09:17 Sportiv , Prishtinë

Trotinet elektrik BIRD

260 EUR Price Reduced

Sot 02:18 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

650 EUR

Sot 00:34 Skuter , Klinë

Shes benelli

720 EUR

Dje 22:57 Skuter , Kaçanik

Shitet Yamaha Majesty 125c 2007,x

1 100 EUR Price Reduced

Dje 22:26 Chopper/Coustom , Lipjan

Harley Davidson Sportster 883

8 200 EUR

Dje 22:04 Skuter , Prishtinë

Gilera Runner 200 cc

2 400 EUR

Dje 21:47 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Vespa LX S 125 2008

1 750 EUR

Dje 21:29 Skuter , Gjilan

shitet yamaha majesty 125cc

1 100 EUR

Dje 21:21 Shitorja Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa LX 125

1 800 EUR

Dje 20:59 Touring , Prizren

BMW 1200 GS ADVENTURE 2009

Dje 20:29 Skuter , Rahovec

Mondial 150cc

350 EUR

Dje 20:24 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shes Suzuki Vstrom 1000 dl

8 500 EUR

Dje 20:22 Chopper/Coustom , Gjakovë

Shitet yamaha dragstar 1100

4 499 EUR

Dje 19:58 Chopper/Coustom , Prishtinë

Yamaha Virago 535

Dje 18:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Bmw R 1100 RS

2 399 EUR

Dje 18:35 Skuter , Prishtinë

SKUTERI 50cc

600 EUR

Dje 18:32 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

yamaha R6

4 700 EUR

Dje 17:51 Skuter , Pejë

Skuter Elektrik

1 500 EUR

Dje 17:45 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

770 EUR

Dje 17:42 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

580 EUR

Dje 17:41 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

980 EUR

Dje 17:40 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

820 EUR

Dje 17:20 Sportiv , Mitrovicë

Honda CBR 1000rr SP1 2019

1 EUR

Dje 16:52 Skuter , Pejë

Honda 125 cc 2005

900 EUR

Dje 16:39 Skuter , Lipjan

Skuter

400 EUR

Dje 16:32 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

Dje 16:32 Skuter , Gjilan

Suzuki Burgman executive 650 cc

3 300 EUR

Dje 16:20 Kros/Enduro , Ferizaj

2021 BETA 300RR Racing

Dje 16:19 Kros/Enduro , Ferizaj

2021 BETA 300RR Racing

Dje 16:17 Chopper/Coustom , Lipjan

Honda Rebel 125 cm³

1 300 EUR Price Reduced

Dje 15:48 Skuter , Pejë

Gilera Runner 50Cc

Dje 15:19 Skuter , Prishtinë

Beverly 500cc

1 600 EUR

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistroni shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione