Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 2
Aeon , 5
Aixam , 1
Aprilia , 10
Baotian , 2
Barossa , 2
Bashan , 1
Beta , 1
Bimota , 1
BMW , 2
CFMOTO , 4
CPI , 1
Daelim , 2
Ducati , 1
Gilera , 3
Honda , 27
Husaberg , 1
Hyosung , 1
Kawasaki , 13
Keeway , 1
KTM , 7
Kymco , 3
Lifan , 4
Linhai , 2
MBK , 1
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 1
NSU , 1
Peugeot , 2
Piaggio , 10
Quadro , 1
Shineray , 11
Suzuki , 6
SYM , 17
Triumph , 1
Vespa , 2
Yamaha , 24

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com.


Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.

Dje 21:21 Shitorja Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa LX 125

1 800 EUR

21 Sht 05:02 Shitorja Skuter , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

11 Sht 15:08 Skuter , Ferizaj

Citycoco super qmim 00km 2023

650 EUR

09 Sht 20:18 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter Elektrik 00km te ri 2023

09 Sht 16:37 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter Elektrik 00km te ri 2023

09 Sht 16:37 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter elektrik F1 00km te ri

31 Gush 19:02 Terren/Offroad , Dardanë

Nabízím půjčky vážným zájemcům.

450 000 000 EUR

26 Korr 16:48 Skuter , Lipjan

Motoçikleta

14 Korr 19:57 Shitorja Sportiv , Prishtinë

Shitet GILERA DNA 125 c

1 100 EUR Price Reduced

13 Maj 15:41 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda FURY Motorcycle

4 500 EUR

13 Maj 06:14 Të tjera , Gjilan

Triqikletë për bartje

13 Maj 03:24 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda GOLD WING Motorcycle

16 400 EUR

13 Maj 02:19 Shitorja Sportiv , Prishtinë

Honda CRF300LS Motorcycle

2 700 EUR

13 Maj 02:14 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda Navi Motorcycle

1 600 EUR

13 Maj 01:34 Shitorja Touring , Prishtinë

Honda NC750X Motorcycle

2 700 EUR

13 Maj 01:15 Shitorja Sportiv , Prishtinë

Honda CRF450R Motorcycle

4 500 EUR

13 Maj 00:57 Shitorja Sportiv , Prishtinë

Honda XR150L Motorcycle

2 300 EUR

13 Maj 00:37 Shitorja Skuter , Prishtinë

Honda ADV150 Scooter

1 800 EUR

24 Shk 16:30 Skuter , Pejë

Nas A8 125cc (2020)

1 100 EUR

16 Dhj 12:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Shiten kito se jan ne foto

5 600 EUR

16 Tet 15:11 Me katër rrota/ATV , Artanë

Kawasaki KFX

3 000 EUR

Viti: 2021
09 Tet 09:08 Të tjera , Drenas

Blini sa me shpejt

110 EUR

Viti: 2016
04 Tet 05:27 Me katër rrota/ATV , Kastriot

can am spyder

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 05:18 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

CAN-AM MAVERICK X3

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 05:05 Me katër rrota/ATV , Deçan

can am spyder

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 04:59 Me katër rrota/ATV , Dardanë

CAMPAGNA T-REX 14RR

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 04:55 Me katër rrota/ATV , Artanë

Polaris Slingshot SL 3 Wheel

7 000 EUR

Viti: 2021

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistroni shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione