Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 443
Aprillia , 2
Aeon , 198
Aixam , 117
BMX , 3
Aprilia , 418
Peugeot , 1
Arctic Cat , 59
Baotian , 73
Universal , 1
Barossa , 58
Bashan , 43
Beeline , 19
TREK , 1
Benelli , 32
Beta , 40
Scott , 1
Bimota , 23
BMW , 221
Boom , 6
BRP , 6
BSA , 4
Buell , 5
Cagiva , 17
Can Am , 24
Cectek , 5
CFMOTO , 47
CPI , 31
Daelim , 36
Derbi , 26
Dinli , 1
DKW , 4
Ducati , 68
e-max , 8
emco , 2
E-Ton , 3
Explorer , 32
Gasgas , 31
Generic , 11
Gilera , 62
GOES , 3
Gorilla , 6
Honda , 530
Husaberg , 21
Husqvarna , 55
Hyosung , 19
Indian , 8
Italjet , 15
Jawa , 6
Jinling , 39
Kawasaki , 265
Keeway , 47
Kimi , 7
Kingway , 11
Knievel , 3
KTM , 498
Kymco , 199
Laverda , 25
Lifan , 102
Linhai , 23
LML , 1
Luxxon , 5
Maico , 4
Malaguti , 35
MBK , 41
Megelli , 6
Motobi , 14
Moto Guzzi , 13
Motowell , 33
MV Agusta , 3
Mz , 17
Norton , 3
NSU , 8
Online , 61
Pegasus , 13
Peugeot , 194
PGO , 22
Piaggio , 409
Polaris , 36
Puch , 30
Quadro , 28
Rewaco , 1
Rieju , 2
Nissan , 1
Rivero , 9
Sachs , 7
Sherco , 3
Shineray , 157
Simson , 4
Skyteam , 7
SMC , 13
Suzuki , 282
SYM , 209
TGB , 57
TM , 20
Triton , 6
Triumph , 9
Vespa , 176
VICTORY , 1
Yamaha , 1043
Zero , 15
Zhongyu , 13

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com.


Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.

Dje 09:31 Touring , Rahovec

harley davidson

16 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
21 Sht 19:43 Me katër rrota/ATV , Burim

Atv Cf Moto 4x4 I Doganuar RKS VP 2022

1 EUR Price Reduced

Viti: 2021
17 Sht 17:46 Sportiv , Gjakovë

Bicikleta 2

150 EUR Price Reduced

Viti: 2020
15 Sht 20:05 Me katër rrota/ATV , Pejë

ATV 250C "CDI" i ardhur nga ����

Viti: 2015
14 Sht 13:07 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

SKI DOO SUMMIT 850 SP 154

10 990 EUR

Viti: 2020
22 Korr 15:51 Të tjera , Mitrovicë

Shitet Biciklla

80 EUR

Viti: 2023
21 Korr 16:48 Skuter , Prizren

Honda Forza 300

3 499 EUR Price Reduced

Viti: 2015
20 Korr 11:13 Skuter , Prishtinë

Shitet scooteri

430 EUR

Viti: 2015
20 Korr 02:54 Kros/Enduro , Gjilan

moto cross 250cc

2 000 EUR

Viti: 2022
18 Korr 09:20 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Matorr 4 rrotsh Can-Am 650cc

15 000 EUR

Viti: 2020
14 Korr 19:57 Skuter , Prishtinë

Bejme saldimin e pllastikave per skutera

Viti: 2010
14 Korr 19:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shes elektroda per saldimin e te gjitha plastikave

10 EUR

Viti: 2012
03 Korr 17:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Klinë

Shitet motorri me 4 rrota 125cc

950 EUR

Viti: 2021
04 Qer 12:22 Touring , Gjakovë

Motor Yamaha

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
23 Mar 21:02 Sportiv , Fushë Kosovë

Shiten Bicikletat të ardhura nga Zvicrra

Viti: 2021
15 Mar 22:54 Skuter , Ferizaj

Shitet kymco 125 cc i ardhur nga zvicrra ����

1 100 EUR

Viti: 2011
26 Shk 09:36 Skuter , Mitrovicë

Shitet Motorr me rryme

1 050 EUR

Viti: 2021
23 Shk 17:24 Skuter , Prizren

Shitet Nas A8 2020

950 EUR

Viti: 2020
22 Shk 07:51 Skuter , Prishtinë

Aprilia Scarabeo Grand Skuter 500cc

1 999 EUR

Viti: 2021
22 Shk 07:51 Skuter , Prishtinë

Yamaha Aerox 101

900 EUR

Viti: 2021
22 Shk 07:51 Skuter , Prishtinë

Skutera prej Zvicre

12 345 EUR

Viti: 2021
22 Shk 07:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

KTM DUKE

3 300 EUR

Viti: 2014
11 Shk 07:54 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 350cc Sport Touring Malossi

3 200 EUR

Viti: 2012
18 Jan 16:25 Kros/Enduro , Pejë

Enduro\ kros gilera

900 EUR Price Reduced

Viti: 2021
18 Jan 16:23 Kros/Enduro , Burim

Kros

1 000 EUR

Viti: 2021
18 Jan 16:23 Kros/Enduro , Pejë

Suzuki rmz 200cc

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2021
18 Jan 08:27 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Yamaha raptor 700r����

6 900 EUR

Viti: 2017
09 Jan 14:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

ARCTIC CAT

11 000 EUR

Viti: 2014
06 Jan 15:19 Skuter , Prishtinë

Yamaha X-max 2010.

1 EUR

Viti: 2010
04 Jan 20:56 Sportiv , Ferizaj

Shitet Motorri APRILIA SHIVER 750cc me dogan te kryne

4 000 EUR

Viti: 2012
27 Dhj 11:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

ZBRITJE...PEDA PRO XT 125...00 KM

1 590 EUR Price Reduced

Viti: 2020
17 Dhj 21:00 Kros/Enduro , Vushtrri

Cros 125 kubik

1 000 EUR

Viti: 2018
16 Dhj 19:42 Touring , Pejë

Harley Davidson 2011

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
22 Nën 12:29 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

Motorr me 4 rrota ATV

900 EUR

Viti: 2021
14 Nën 10:36 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

SKI DOO SUMMIT 850 SP 154

11 650 EUR

Viti: 2018
13 Nën 01:32 Skuter , Pejë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2018
09 Nën 18:02 Skuter , Pejë

SHITET YAMAHA ME DOGAN!

1 950 EUR

Viti: 2011
08 Nën 10:24 Me katër rrota/ATV , Gjilan

Motor 4 rrot

850 EUR

Viti: 2020
30 Tet 16:46 Sportiv , Ferizaj

Aprilia RS4 50cc

1 600 EUR

Viti: 2012
29 Tet 19:03 Skuter , Drenas

Trotinet me rrym 300€ ndrrim

315 EUR

Viti: 2020
29 Tet 00:27 Sportiv , Mitrovicë

Yamaha R6

Viti: 2017
27 Tet 00:59 Skuter , Therandë

Mondial

250 EUR

Viti: 2021
26 Tet 11:37 Skuter , Pejë

Shitet Piaggio NRG 50cc 2T

750 EUR

Viti: 2012
23 Tet 18:23 Kros/Enduro , Pejë

bmw

Viti: 2016
22 Tet 03:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Benelli BN 600 R 00km

4 899 EUR

Viti: 2015
20 Tet 17:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

Tesha per motorr

Viti: 2015

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistroni shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione