Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pegasus | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pegasus Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Jan 23:46 Të tjera , Mitrovicë

Biciklet

160 EUR

01 Nën 13:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Biciklet

250 EUR

02 Tet 22:04 Skuter , Gjilan

Shitet urgjent

150 EUR

Viti: 2017
09 Korr 22:54 Skuter , Gjakovë

Skuter Motorqiklete ne Shitje

Viti: 2002
21 Qer 21:27 Sportiv , Ferizaj

Biçiklet ne shitje

60 EUR

Viti: 2020
21 Qer 21:18 Sportiv , Ferizaj

Biçiklet ne shitje

60 EUR

Viti: 2020
19 Pri 20:44 Të tjera , Gjilan

Shitet biçikleta 100€

100 EUR

Viti: 2020
19 Pri 20:16 Të tjera , Gjilan

Shitet biçikleta

450 EUR

Viti: 2020
12 Sht 15:34 Të tjera , Ferizaj

Biciklla ne shitje

65 EUR

Viti: 2006
14 Qer 21:24 Skuter , Gjilan

Peda via 50cc

200 EUR

Viti: 2002
14 Qer 21:15 Skuter , Gjilan

Shitet Peda via50cc

200 EUR

Viti: 2002
03 Maj 00:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

Bicikel

Viti: 2015
28 Pri 07:41 Sportiv , Gjakovë

Bicikleta

1 EUR

Viti: 2020
27 Pri 19:01 Të tjera , Lipjan

Pegasus

50 EUR

Viti: 2020
24 Tet 19:05 Skuter , Gjakovë

motorr

290 EUR

Viti: 2004
16 Qer 11:22 Të tjera , Mitrovicë

Shes nje biciklete Pegasus

35 EUR

Viti: 2018
20 Pri 20:14 Kros/Enduro , Prizren

Motorr Cross 125cc

380 EUR

Viti: 2016
26 Mar 22:53 Skuter , Ferizaj

skuter

650 EUR

Viti: 2009
05 Qer 08:36 Skuter , Prishtinë

Shes ose ndrroj

350 EUR

Viti: 2002
07 Maj 22:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shitet Skuteri

Viti: 1999
02 Maj 17:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

Mondiall

500 EUR

Viti: 2007
15 Pri 15:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Shitet Pegasus 50cc 2012

Viti: 2012
05 Mar 01:29 Sportiv , Prishtinë

biciklet me motor PEGASUS

1 290 EUR

Viti: 2015
26 Shk 16:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Skuter 50kp

Viti: 2000
27 Gush 11:42 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

pegasus 50cc

750 EUR

Viti: 2012
24 Qer 00:14 Kros/Enduro , Viti

Yamaha

950 EUR

Viti: 1995
11 Maj 11:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lipjan

Skuter Pegasus 125 cc

600 EUR

Viti: 1999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pegasus Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione