Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot | JetForce

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot JetForce | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Shk 22:10 Skuter , Therandë

U shit flm merrjep

320 EUR

11 Tet 00:53 Skuter , Lipjan

Skuter

350 EUR

Viti: 2002
11 Gush 23:35 Skuter , Prishtinë

Peugeot

350 EUR Price Reduced

Viti: 2010
30 Korr 12:04 Skuter , Pejë

Peugeot 50cc Jetforce

700 EUR

Viti: 2008
20 Korr 00:23 Skuter , Prizren

PEUGEOT JET FORCE 125cc

1 000 EUR

Viti: 2005
14 Korr 22:59 Skuter , Therandë

Shitet skuteri

Viti: 2021
02 Qer 23:28 Skuter , Prizren

Shitet motorri ne gjendje superiore!

340 EUR

Viti: 2007
26 Maj 22:16 Sportiv , Vushtrri

Skuter peugeot

850 EUR

Viti: 2006
09 Pri 10:23 Skuter , Lipjan

Shitet skuteri me defekt ska kopjuter

4 EUR

09 Mar 06:51 Skuter , Ferizaj

Shitet scuteri 50cc

450 EUR

Viti: 2005
22 Dhj 16:13 Skuter , Prishtinë

Shes skuterin tip top

450 EUR

Viti: 2010
27 Sht 16:17 Skuter , Prizren

50cc

Viti: 2002
02 Qer 12:27 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri50cc

550 EUR

Viti: 2005
07 Shk 17:21 Skuter , Gjilan

125cc

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
15 Nën 02:55 Skuter , Prizren

Shitet Peugeot 49cc

700 EUR

Viti: 2007
11 Tet 10:15 Skuter , Gjilan

Peugeot jetforce 50cc

600 EUR

Viti: 2004
07 Sht 15:11 Skuter , Prizren

Peugeot jetforce

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2003
17 Gush 20:56 Skuter , Pejë

Motor

Viti: 2006
22 Maj 14:47 Skuter , Mitrovicë

Shes

520 EUR

Viti: 2010
21 Jan 15:30 Skuter , Ferizaj

Skuter 125 kubik me dogan

230 EUR

Viti: 2006
22 Tet 13:36 Skuter , Prishtinë

Peugeot skuter

1 300 EUR

Viti: 2016
15 Jan 16:41 Skuter , Vushtrri

Jetforce

1 EUR

Viti: 2004
06 Korr 10:29 Skuter , Gjilan

Peugeot jet force 150cc

420 EUR

Viti: 2005
26 Qer 10:50 Skuter , Ferizaj

peugeot Jet Force

150 EUR

Viti: 2012
26 Gush 21:07 Skuter , Skenderaj

skuteri peugot 70 cc

220 EUR

Viti: 2003
17 Jan 10:22 Skuter , Pejë

Peugeot

800 EUR

Viti: 2009
19 Maj 15:38 Skuter , Mitrovicë

Peugeot JetForce C-tech me karburator

950 EUR

Viti: 2007
21 Nën 11:53 Skuter , Fushë Kosovë

Motor Pezho

650 EUR

Viti: 1998
07 Nën 08:53 Skuter , Prizren

Helmeta Shark Eshte e re e pa perdorur

210 EUR

Viti: 2012
02 Tet 19:41 Skuter , Besianë

Skuter 50cc

170 EUR

Viti: 2008
23 Sht 20:54 Skuter , Gjilan

Peugeot

290 EUR

Viti: 2000
15 Sht 18:05 Skuter , Ferizaj

Skuter peugeot 100 kb

220 EUR

Viti: 2006
03 Sht 17:48 Skuter , Ferizaj

shitet skuter 50 kubik pezho

350 EUR

Viti: 2000
25 Gush 13:33 Skuter , Shtime

Skuteri peugeot

500 EUR

Viti: 2007
09 Gush 16:46 Skuter , Deçan

skuter

120 EUR

Viti: 2005
09 Gush 15:40 Skuter , Prishtinë

Skuterin Peugeot 50cc

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot JetForce | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione