Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot | Vivacity 3 125cc

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot Vivacity 3 125cc | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Shk 13:49 Skuter , Lipjan

Peugeot /sv125

150 EUR

26 Tet 18:43 Skuter , Prizren

Shitje

450 EUR

13 Tet 13:38 Skuter , Lipjan

Peugeot

300 EUR

Viti: 2009
20 Sht 00:38 Skuter , Gjakovë

Peugeot vivacity 100cc

600 EUR

Viti: 2009
20 Sht 00:31 Skuter , Gjakovë

Shitet peugeot 100cc vivacity

1 EUR

Viti: 2021
01 Sht 13:27 Skuter , Drenas

Shitet ndrrohet

Viti: 2000
27 Gush 21:00 Skuter , Lipjan

Skuter

320 EUR

Viti: 2009
27 Mar 12:59 Skuter , Ferizaj

SHITET

Viti: 2001
22 Mar 02:05 Skuter , Klinë

Skuter

220 EUR

Viti: 1999
01 Mar 00:51 Skuter , Klinë

Skuter

1 200 EUR

27 Shk 08:01 Skuter , Klinë

Skuter

1 150 EUR

Viti: 2004
03 Shk 18:52 Skuter , Drenas

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2000
23 Jan 02:22 Skuter , Malishevë

Skuter

260 EUR Price Reduced

07 Jan 19:06 Skuter , Kaçanik

Shitet peugeot luxor 100cc

450 EUR

Viti: 2005
05 Jan 18:03 Skuter , Pejë

Skoter

450 EUR

Viti: 2010
02 Jan 20:18 Skuter , Klinë

skuter

370 EUR

Viti: 2010
13 Gush 17:11 Skuter , Prishtinë

Peugeot 125cc

300 EUR

Viti: 2004
15 Qer 14:50 Skuter , Mitrovicë

Skuter

315 EUR

Viti: 2006
25 Maj 19:40 Skuter , Fushë Kosovë

shitet ndrrohet skuteri125c

400 EUR

Viti: 2002
19 Pri 13:40 Skuter , Gjilan

Peugeot

Viti: 2001
13 Pri 23:15 Skuter , Gjilan

Peugeot 125cc

400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
26 Mar 09:07 Skuter , Prizren

Peugeot

450 EUR

Viti: 2005
10 Mar 22:29 Sportiv , Ferizaj

2008 vitiprodhimit peugeot xr6 50cc

800 EUR

Viti: 2008
08 Dhj 11:02 Skuter , Dragash

Peugeot

350 EUR

Viti: 1994
01 Gush 15:10 Skuter , Gjilan

Shes

130 EUR

Viti: 2000
23 Korr 16:10 Skuter , Prishtinë

Peugeot 125c

480 EUR

Viti: 2007
17 Korr 09:25 Skuter , Fushë Kosovë

Pezho 125cc defekt vergllat po nuk dhez

140 EUR

Viti: 1998
02 Korr 10:26 Skuter , Prizren

PEUGOT

Viti: 2014
29 Qer 10:34 Skuter , Drenas

Skuter peugeot 125cc

200 EUR

Viti: 2005
21 Maj 22:04 Skuter , Prishtinë

Shitet Peugeot 50cc

400 EUR

Viti: 2000
04 Maj 00:43 Skuter , Prishtinë

shes pezhon

370 EUR

Viti: 2010
16 Pri 20:10 Skuter , Ferizaj

peugeot 100cc

350 EUR

Viti: 2005
16 Shk 20:50 Skuter , Ferizaj

Skuter peugeot

Viti: 1998
29 Nën 02:32 Skuter , Shtime

Peugeot 125cc

350 EUR

Viti: 2010
12 Nën 19:07 Skuter , Klinë

Skutera

700 EUR

Viti: 2014
31 Tet 22:16 Skuter , Gjilan

Peugeot vivacity 100cc

1 EUR

Viti: 2002
29 Nën 11:21 Skuter , Pejë

Peugeot 125cc ndrroj edhe me tel

Viti: 1998
31 Korr 14:01 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Peugeot 100cc

600 EUR

Viti: 2001
22 Mar 22:53 Skuter , Prishtinë

Peugeot Viva City

250 EUR

Viti: 2007
11 Mar 20:59 Skuter , Gjilan

Peugeot

650 EUR

Viti: 2008
17 Gush 16:20 Skuter , Prishtinë

Peugeot Vivacity 125 cc -12 me dogan RKS

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
20 Korr 13:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Peugeot Vivacity 125cc

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
17 Pri 16:34 Skuter , Viti

scuter 125 c

1 350 EUR

Viti: 2010
12 Pri 22:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Pezho 125

200 EUR

Viti: 1998
22 Qer 17:27 Skuter , Dardanë

Peugeot 125cc

320 EUR Price Reduced

Viti: 1996
16 Qer 14:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Skuter 150cc

400 EUR

Viti: 2008
27 Shk 01:39 Skuter , Kaçanik

shitet

450 EUR

Viti: 1993
21 Shk 14:30 Skuter , Gjilan

Grandskuter pezho

1 300 EUR

Viti: 2004
24 Nën 16:26 Skuter , Therandë

Skuter 125 urgjent

150 EUR Price Reduced

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot Vivacity 3 125cc | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione