Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Classic

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Classic | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 23:44 Skuter , Ferizaj

Skuter piaggo 125 kubik gjende shume e mir

655 EUR

08 Shk 18:27 Skuter , Skenderaj

Skuter

300 EUR

Viti: 2001
14 Tet 22:09 Të tjera , Vushtrri

Tomos 49cc

Viti: 2005
14 Tet 11:29 Skuter , Prizren

Helmet orgjinal modei vespa

50 EUR

Viti: 2021
30 Gush 15:16 Skuter , Prishtinë

Shitet

400 EUR

Viti: 2000
21 Gush 00:07 Skuter , Prizren

Skuter

700 EUR

Viti: 2004
14 Gush 22:24 Skuter , Gjilan

Skuterat sa kan ardher prej zvicres

Viti: 2017
29 Korr 18:56 Skuter , Lipjan

Skuter Piaggio 500cc

1 EUR

Viti: 2013
14 Korr 23:15 Skuter , Besianë

shitet skuteri

180 EUR

Viti: 2005
08 Maj 10:55 Skuter , Drenas

Skuter

1 EUR

13 Pri 15:50 Skuter , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet 49cc defekt

120 EUR

Viti: 2007
08 Shk 18:09 Skuter , Gjakovë

Shitet

320 EUR

Viti: 2013
05 Shk 16:54 Skuter , Gjakovë

Motorr

650 EUR

Viti: 2006
20 Tet 21:54 Skuter , Mitrovicë

Shes motorrat

Viti: 2016
30 Sht 22:54 Skuter , Klinë

Skuter

Viti: 2012
27 Sht 08:57 Skuter , Gjilan

piaggio 75cc

500 EUR

Viti: 1999
26 Qer 00:17 Skuter , Prizren

Piago125cc

600 EUR

Viti: 2001
10 Qer 20:34 Skuter , Prishtinë

Shitet ...

80 EUR Price Reduced

Viti: 2020
14 Dhj 15:01 Skuter , Gjakovë

Pres blersin serijoz

450 EUR

Viti: 2005
20 Sht 12:31 Skuter , Prizren

Skuter Piagioo 125cc

550 EUR

Viti: 2002
16 Sht 14:50 Skuter , Fushë Kosovë

Motorqiklete

250 EUR

Viti: 2008
05 Gush 11:15 Skuter , Prizren

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
21 Korr 16:27 Skuter , Mitrovicë

mondial rodeo

350 EUR

Viti: 2008
15 Korr 17:19 Skuter , Pejë

Skuter

100 EUR

Viti: 2009
12 Korr 21:48 Skuter , Drenas

motorr

Viti: 2000
04 Korr 13:38 Skuter , Fushë Kosovë

Skter

900 EUR

Viti: 2011
26 Qer 11:53 Të tjera , Viti

Piaggio si

350 EUR

Viti: 1999
11 Maj 23:21 Skuter , Prishtinë

Skuter 125cc

350 EUR

Viti: 1996
07 Maj 03:23 Skuter , Prishtinë

Skuter

350 EUR

Viti: 1997
06 Maj 22:45 Të tjera , Gjakovë

Ne Shitje

300 EUR

Viti: 1993
12 Mar 20:57 Skuter , Burim

Shitet skuteri 50cc ne gjendje te rregullt

170 EUR

Viti: 2009
15 Shk 07:56 Skuter , Gjakovë

Piaggio Vespa 125 PK

3 300 EUR

Viti: 1989
08 Shk 12:36 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri

Viti: 2005
07 Shk 22:23 Skuter , Prishtinë

Vali

Viti: 1981
05 Shk 10:44 Skuter , Lipjan

Shiten skuterat

Viti: 2005
05 Shk 10:40 Skuter , Shtime

Shiten skuterat

Viti: 2005
05 Shk 10:40 Skuter , Mitrovicë

Shiten skuterat

Viti: 2005
05 Shk 10:28 Skuter , Prishtinë

Shiten skuterat

Viti: 2005
05 Shk 10:28 Skuter , Ferizaj

Shiten skuterat

Viti: 2005
10 Jan 22:33 Skuter , Fushë Kosovë

Shitet motorr Piaggio

499 EUR

Viti: 2008
01 Dhj 15:28 Skuter , Gjilan

Shitet Skuteri Ne gjendje te rregullt

160 EUR

Viti: 2010
12 Tet 14:36 Skuter , Burim

Shitet

180 EUR

Viti: 2004
23 Korr 15:13 Skuter , Mitrovicë

Motorrin

520 EUR

Viti: 1997
10 Pri 13:49 Skuter , Prishtinë

piaggio

600 EUR

Viti: 2005
08 Pri 07:19 Skuter , Prishtinë

piaggio

650 EUR

Viti: 2005
22 Shk 21:02 Skuter , Mitrovicë

Piaggio

330 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Classic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione