Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Hexagon GTX 125

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Hexagon GTX 125 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Jan 15:14 Skuter , Prizren

Piaggio 125cc

650 EUR

29 Jan 15:07 Skuter , Dragash

Piaggio 125cc

650 EUR

29 Jan 15:04 Skuter , Dragash

Piaggio 125cc

650 EUR

28 Jan 19:26 Skuter , Prizren

Piaggio 125cc

650 EUR

26 Sht 00:52 Skuter , Mitrovicë

piaggo 125cc

450 EUR

Viti: 2002
20 Gush 08:35 Skuter , Vushtrri

Skuter piaggio hexagon

1 EUR

Viti: 1995
27 Qer 13:05 Skuter , Prishtinë

Skuter Piaggio

250 EUR

Viti: 2000
27 Pri 21:29 Skuter , Pejë

u shit

200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
05 Pri 12:13 Skuter , Pejë

piaggio hexagon 125cc

230 EUR

10 Tet 18:23 Skuter , Pejë

uuuuu shittttt

300 EUR

Viti: 2001
07 Tet 17:07 Të tjera , Besianë

motor

1 EUR

Viti: 2019
04 Tet 17:23 Skuter , Pejë

piaggio hexagon 125cc

300 EUR

Viti: 2001
21 Qer 18:59 Skuter , Pejë

Shiten 4 skutera, 125 kubik,

800 EUR

Viti: 2000
31 Maj 23:40 Skuter , Prizren

Piaggio 125 CC

Viti: 1998
18 Maj 10:29 Skuter , Therandë

U shit flm merrjep

Viti: 1998
05 Mar 18:45 Skuter , Pejë

Shitet Piaggio Hexagon

480 EUR

Viti: 1997
02 Dhj 22:39 Skuter , Dardanë

Piaggio

800 EUR

Viti: 1995
19 Gush 09:28 Skuter , Mitrovicë

piaggio

400 EUR

Viti: 2000
30 Korr 02:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

Piaggio Hexagon 182cc

900 EUR

Viti: 2001
29 Korr 18:25 Skuter , Mitrovicë

Piaggio

450 EUR

Viti: 1999
20 Korr 18:51 Skuter , Prishtinë

Piqggo

350 EUR

Viti: 2002
16 Korr 20:56 Të tjera , Pejë

shes motorin piagio 125 kubik i

1 100 EUR

Viti: 2008
30 Qer 10:30 Skuter , Vushtrri

piaggo 125cc 2t

730 EUR

Viti: 1997
29 Qer 00:08 Skuter , Pejë

Skuter

Viti: 2017
24 Qer 14:55 Skuter , Mitrovicë

Piaggio

900 EUR

Viti: 2003
16 Pri 15:18 Skuter , Pejë

Piaggio hexagon 125cc

1 EUR

Viti: 1999
01 Tet 21:08 Skuter , Ferizaj

Urgjent shes piaggo ne gjendje të mire

380 EUR

Viti: 1997
04 Korr 00:48 Skuter , Ferizaj

Shes piaggo ne gjendje te mire

420 EUR

Viti: 1997
28 Qer 17:36 Skuter , Prishtinë

Shitet Paigio

100 EUR

Viti: 1998
11 Pri 10:23 Skuter , Besianë

Shitet skuteri piaggi liberti

550 EUR

Viti: 2006
19 Shk 12:03 Skuter , Gjilan

Shitet skuter

850 EUR

Viti: 2012
09 Dhj 19:07 Të tjera , Prizren

Vespa

1 200 EUR

Viti: 2001
05 Dhj 21:12 Skuter , Prizren

Piagjo 125 cc

700 EUR

Viti: 2002
01 Nën 02:21 Skuter , Pejë

gilera runner

999 EUR

Viti: 2011
31 Tet 13:57 Skuter , Prishtinë

Shitet piago 125

500 EUR

Viti: 2005
16 Sht 10:44 Skuter , Gjakovë

shes piaggio 500$ e fundit

500 EUR

Viti: 2016
02 Sht 18:01 Skuter , Kaçanik

Skuter

850 EUR

Viti: 2004
30 Maj 12:14 Skuter , Prishtinë

Piaggio

Viti: 1995
12 Pri 12:03 Skuter , Mitrovicë

piaggio hexagon 125cc 2stroke

700 EUR

Viti: 1998
11 Pri 12:18 Skuter , Mitrovicë

shitet, bej ndrrim me kross

700 EUR

Viti: 1998
07 Pri 07:37 Skuter , Pejë

skuter 125cc

280 EUR

Viti: 2002
03 Pri 21:38 Skuter , Gjilan

viber

Viti: 1999
01 Pri 18:27 Skuter , Gjilan

Skepyrr

350 EUR

Viti: 1999
31 Mar 19:45 Skuter , Drenas

Lavdimi

600 EUR

Viti: 2000
27 Mar 22:42 Skuter , Gjilan

Skeppr

350 EUR

Viti: 1999
27 Mar 21:39 Skuter , Gjilan

Skeppyr

350 EUR

Viti: 1999
26 Mar 18:38 Skuter , Gjilan

Skeppr

350 EUR

Viti: 1998
16 Sht 12:48 Skuter , Mitrovicë

Piaggio 125c shum i rujtun

1 200 EUR

Viti: 2006
24 Gush 07:46 Skuter , Gjakovë

Afrimi

800 EUR

Viti: 1995

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Hexagon GTX 125 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione