Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Liberty

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Liberty | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:00 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

570 EUR

Dje 19:00 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

580 EUR

Dje 13:55 Skuter , Ferizaj

Piaggio Liberty 125 - viti 2011

1 600 EUR

27 Mar 07:16 Skuter , Pejë

Piaggio 125 rks

420 EUR Price Reduced

22 Mar 13:00 Skuter , Mitrovicë

Piaggio liberty 125 cc

500 EUR

22 Mar 11:44 Skuter , Prishtinë

Piaggio

1 100 EUR

Viti: 2006
10 Mar 08:48 Skuter , Prishtinë

Motorr Piaggio Liberty

750 EUR

27 Shk 12:32 Skuter , Ferizaj

Skuter Piaggio Liberty 125Cc me dogan Ka defekt

250 EUR

15 Shk 10:11 Skuter , Pejë

Shitet piaggio 125 rks

570 EUR

13 Shk 09:55 Skuter , Prizren

Piaggio Liberty 125

750 EUR

27 Jan 11:04 Skuter , Mitrovicë

Piagio Liberty 125 cc

530 EUR

22 Jan 01:22 Skuter , Mitrovicë

Piaggio Liberty’ 125cc

550 EUR

12 Jan 22:52 Skuter , Mitrovicë

Piagjo lyberti

550 EUR

09 Jan 23:45 Skuter , Prizren

Shitet motorri

850 EUR

08 Jan 11:56 Skuter , Mitrovicë

Piagio liberty 125 Cc

550 EUR

29 Dhj 18:58 Skuter , Drenas

Piaggo liberty

480 EUR

23 Dhj 20:17 Skuter , Prishtinë

Shitet piaggio liberty 4t

600 EUR

20 Dhj 14:26 Skuter , Pejë

125

600 EUR

14 Nën 23:56 Skuter , Prizren

shitet skuteri

1 100 EUR

02 Nën 16:52 Skuter , Prishtinë

Piaggio Liberty 125cc

450 EUR Price Reduced

19 Tet 15:29 Skuter , Mitrovicë

Shes Piaggio Liberty 125

550 EUR

07 Tet 19:13 Skuter , Fushë Kosovë

Shes piaggio urgjendd

Viti: 2008
30 Sht 12:38 Skuter , Pejë

Piaggio liberty

550 EUR

Viti: 2006
30 Sht 11:33 Skuter , Gjakovë

Shiti si pas marveshjes

Viti: 2006
30 Gush 21:25 Të tjera , Gjakovë

Qimi si pas marrveshjes

Viti: 2006
25 Gush 12:57 Skuter , Prishtinë

Piaggio Liberty 125cc

650 EUR

Viti: 2006
18 Gush 19:59 Skuter , Prishtinë

Shitet Piago liberty i aksidentuar

400 EUR Price Reduced

Viti: 2006
18 Korr 00:31 Skuter , Mitrovicë

Shes instagramin 8k per biznes

Viti: 2008
07 Korr 21:13 Skuter , Pejë

Shitet Motorri piagio Liberty

600 EUR

Viti: 2006
05 Korr 21:32 Skuter , Pejë

shitet

Viti: 2006
05 Korr 09:02 Skuter , Prizren

Piaggio liberty

650 EUR

Viti: 2007
30 Qer 19:39 Skuter , Prishtinë

Piaggio liberty 125 cc

500 EUR

Viti: 2006
29 Qer 18:02 Skuter , Prishtinë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2006
23 Qer 01:14 Skuter , Prizren

Piaggio liberty 150cc

1 600 EUR

Viti: 2014
18 Qer 20:17 Skuter , Burim

Skuter Piaggio per shitje

Viti: 2003
17 Qer 19:35 Skuter , Besianë

Skuter piagio

520 EUR

Viti: 2005
16 Qer 09:22 Skuter , Besianë

Skuter piagio

520 EUR

Viti: 2005
28 Maj 20:11 Skuter , Prizren

Piagoo liberty 2013

600 EUR

Viti: 2013
27 Maj 20:55 Skuter , Prizren

Piaggio 50cc

600 EUR

Viti: 2013
09 Maj 22:53 Skuter , Pejë

Piaggio Liberty

950 EUR

Viti: 2007
06 Maj 21:27 Skuter , Skenderaj

Shes skuter

Viti: 2008
05 Maj 15:42 Skuter , Prishtinë

Shitet

750 EUR

Viti: 2006
24 Pri 16:45 Skuter , Prishtinë

shitet

650 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Liberty | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione