Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Vespa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Vespa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:25 Skuter , Pejë

Vespa gts 300 2015

4 200 EUR

Dje 14:34 Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa 125cc lx

1 750 EUR

27 Mar 13:31 Skuter , Pejë

Vespa 125cc viti 2000 me dogan te paguar����

1 150 EUR

Viti: 2000
15 Mar 21:03 Skuter , Prizren

Vespa

1 EUR

13 Mar 00:04 Skuter , Prizren

Sprint

09 Shk 00:27 Skuter , Dardanë

Piaggio Vespa ET2 CARBON ����

850 EUR

Viti: 2000
25 Dhj 06:05 Skuter , Kastriot

Vespa 300cc viti 2014

4 500 EUR

21 Dhj 16:56 Skuter , Prishtinë

Shes vespa gts 250

30 Nën 11:12 Skuter , Prizren

Vespa Sprint 125 & Primavera 125

3 600 EUR

Viti: 2021
08 Nën 00:28 Skuter , Prishtinë

Shes vespa gts 250

31 Tet 15:43 Skuter , Mitrovicë

Piaggio 125

2 100 EUR

17 Tet 23:33 Skuter , Pejë

Vespa GTS 300

2 800 EUR

11 Tet 15:47 Të tjera , Prizren

Vepsa 200cc

1 EUR

Viti: 2004
01 Tet 15:48 Skuter , Pejë

vespa gts

2 800 EUR

Viti: 2008
13 Sht 13:05 Skuter , Prishtinë

Vespa 300gtsSuper 2022

29 Gush 21:03 Skuter , Ferizaj

Piaggio Vespa 125cc ����

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
09 Korr 10:05 Skuter , Rahovec

shitet

1 700 EUR

Viti: 2004
07 Korr 19:54 Të tjera , Pejë

Piaggio vespa lx 125cc

Viti: 2008
25 Qer 18:08 Skuter , Prishtinë

Bicikleta 28”

Viti: 2021
18 Qer 16:27 Skuter , Prizren

Vespa 200cc

1 EUR

Viti: 2004
12 Qer 22:35 Skuter , Gjilan

Piaggio Vespa ET4 125CC

850 EUR

Viti: 2002
12 Qer 22:30 Skuter , Gjilan

Piaggio Vespa ET4 125CC

800 EUR

Viti: 2002
12 Qer 22:25 Skuter , Gjilan

Piaggio ET4 125CC

850 EUR

Viti: 2002
12 Qer 22:24 Skuter , Gjilan

Piaggio ET4 125CC

800 EUR

Viti: 2002
28 Maj 19:16 Skuter , Gjilan

SHITET

1 150 EUR

Viti: 1998
21 Maj 15:03 Skuter , Gjakovë

Shitet piaggio vespa gt 125 cc

1 500 EUR

Viti: 2006
16 Maj 20:12 Skuter , Pejë

U shit

Viti: 2013
15 Pri 08:32 Skuter , Pejë

Vespa GT 200

Viti: 2004
12 Pri 11:21 Skuter , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 1987
19 Shk 15:31 Skuter , Prishtinë

Piaggio Vespa 300 cc 2000KM

4 600 EUR

Viti: 2020
25 Jan 09:01 Skuter , Prishtinë

Shitet/Ndrohet

1 EUR

Viti: 1987
11 Jan 17:55 Skuter , Pejë

Llajsne e vespes (E REE) e (Majta)

20 EUR

Viti: 2021
03 Dhj 18:57 Skuter , Gjilan

SKUTER - PIAGGIO VESPA

1 000 EUR

Viti: 1989
20 Nën 18:11 Skuter , Pejë

Vespa GTS - 300cc

2 450 EUR

Viti: 2010
25 Tet 14:04 Skuter , Gjakovë

�� PIAGGIO VESPA GTS300ie MALOSSI 300cc ��

3 200 EUR

Viti: 2008
04 Tet 17:25 Skuter , Pejë

Shitet Vespa 300 cc 6000 km

Viti: 2019
03 Tet 21:36 Skuter , Pejë

Vespa 300 cc

Viti: 2019
26 Gush 16:58 Skuter , Prishtinë

Vespa LX 125cc

2 500 EUR

Viti: 2012
14 Gush 14:52 Skuter , Gjilan

Vespa

Viti: 2004
03 Gush 22:58 Skuter , Rahovec

Shes Vespa gt200

2 250 EUR

Viti: 2003
30 Korr 14:20 Skuter , Pejë

vespa 250.cc Gts

19 Korr 13:17 Skuter , Pejë

VESPA 300 cc

3 000 EUR

Viti: 2010

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Vespa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione