Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Zip

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Zip | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 02:05 Skuter , Gjilan

Piaggio Skuter 100cc

610 EUR

13 Shk 23:15 Skuter , Mitrovicë

Shitet piagjo

370 EUR

23 Gush 00:09 Skuter , Pejë

Piaggio

Viti: 2007
12 Qer 11:38 Skuter , Klinë

Scuter Klin

Viti: 2007
11 Maj 20:34 Skuter , Prizren

Shitet Motori

650 EUR

Viti: 2003
22 Pri 17:58 Skuter , Mitrovicë

Piaggo 4 taksh

480 EUR

Viti: 2006
20 Pri 15:48 Skuter , Gjakovë

Shes motorrin ne gjendje perfekte

Viti: 2006
15 Pri 21:45 Skuter , Therandë

U shit

Viti: 2008
26 Mar 13:58 Skuter , Gjilan

skuter

320 EUR

Viti: 2000
01 Jan 11:52 Skuter , Kaçanik

Shitet piago zip 50cc

300 EUR

Viti: 2017
26 Dhj 21:17 Skuter , Drenas

Shitet Piagio Zip 4t 2013

850 EUR

Viti: 2013
25 Gush 13:50 Skuter , Prizren

Shitet Piaggo

500 EUR

Viti: 2003
19 Korr 16:16 Skuter , Kaçanik

Shitet piago zip 50cc

230 EUR

Viti: 2005
12 Korr 19:09 Skuter , Prishtinë

shes piaggio zip 50 cc

450 EUR

Viti: 2008
09 Korr 00:11 Skuter , Rahovec

Piaggio zip 50cc 049 666 035

599 EUR

Viti: 2010
09 Shk 21:51 Skuter , Kaçanik

Skuter piaggio zipp

300 EUR

Viti: 1998
15 Tet 20:13 Skuter , Prizren

Piagjo Zip

400 EUR

Viti: 2010
16 Sht 01:11 Skuter , Rahovec

Skuter Piaggio

Viti: 2002
07 Sht 19:40 Skuter , Prizren

Piaggio Zip, 50cc

300 EUR

Viti: 1998
16 Gush 20:03 Sportiv , Mitrovicë

Shitet piaggo zipp 50 cc 4t

400 EUR

Viti: 2008
05 Gush 08:03 Skuter , Rahovec

shes skuter Piaggio.

450 EUR

Viti: 1998
23 Korr 06:22 Skuter , Mitrovicë

PIAGGIO ZIP

250 EUR

Viti: 2000
05 Korr 22:58 Skuter , Therandë

Piagio 50cc

300 EUR

Viti: 2003
03 Korr 17:53 Skuter , Gjilan

piaggio zip 50 cci po sa ardhur nga zvicrra

430 EUR Price Reduced

Viti: 1999
28 Maj 02:05 Skuter , Viti

Piaggo Zip italian ngjendje perfekte

430 EUR

Viti: 1996
27 Maj 23:32 Skuter , Viti

Shitet Piaggio Zip 49cc ne gjende perfekte

430 EUR

Viti: 1997
06 Jan 16:25 Skuter , Pejë

Shitet piago Zip

1 EUR

Viti: 2000
03 Sht 21:51 Skuter , Gjilan

piaggio zip 50cc RKS

240 EUR

Viti: 2000
28 Korr 00:15 Skuter , Therandë

shitet

220 EUR

Viti: 2002
11 Korr 22:36 Skuter , Therandë

shitett

300 EUR

Viti: 2002
06 Qer 16:29 Skuter , Pejë

Motori

Viti: 2005
18 Mar 14:39 Skuter , Gjilan

motoqiklet skuter

Viti: 2004
08 Mar 22:09 Skuter , Prishtinë

Shes skuterin piaggio zip 100

600 EUR

Viti: 2008
28 Tet 22:11 Skuter , Shtime

Piaggio

Viti: 2005
08 Sht 19:46 Skuter , Ferizaj

Skuter

300 EUR

Viti: 2006
01 Korr 19:54 Skuter , Fushë Kosovë

Urgjend Shes piago gjendje te rregull

170 EUR Price Reduced

Viti: 2003
06 Qer 00:10 Skuter , Pejë

Pi

500 EUR

Viti: 2005
05 Sht 00:53 Skuter , Vushtrri

skuter

Viti: 1999
28 Korr 23:03 Të tjera , Vushtrri

shitet piaggio

170 EUR

Viti: 1983
21 Gush 18:17 Skuter , Prishtinë

Shes piaggio 50 cc

430 EUR

Viti: 2008
23 Qer 20:00 Skuter , Prishtinë

U SHIT FLM MERRJEP PIAGGIO ZIP 50CC 2T 300 Euro

350 EUR

Viti: 2008
12 Qer 11:27 Skuter , Prishtinë

Okazion Motor Piaggio

250 EUR

Viti: 2009
28 Dhj 17:25 Skuter , Gjilan

shes piaggio urgjend

Viti: 2003
12 Nën 18:31 Skuter , Prizren

Piaggio 50 cc

60 EUR Price Reduced

Viti: 2001
10 Nën 12:21 Skuter , Prizren

Piaggo

230 EUR

Viti: 1995
29 Tet 13:45 Skuter , Fushë Kosovë

Skuter

Viti: 2000
27 Tet 19:05 Skuter , Prishtinë

shitet urgjeeentisht piago 49 cc ngjemdje tregullt

90 EUR

Viti: 1995
01 Tet 19:28 Skuter , Therandë

Piaggio 50cc

90 EUR Price Reduced

Viti: 2001
11 Gush 18:07 Skuter , Shtime

PIAGGIO GRAND SKUTER 250cc !!urgjent!!!

1 300 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Zip | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione