Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

G | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Suzuki , 4
Yamaha , 4
Piaggio , 3
Honda , 2
BMW , 1
BRP , 1
Ducati , 1
KTM , 1
Lifan , 1
PGO , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe G,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj G Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:42 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

07 Mar 17:34 Skuter , Gjilan

Yamaha Maxster 125cc

1 350 EUR

24 Shk 23:36 Skuter , Pejë

Suzuki AN125

699 EUR Price Reduced

12 Tet 19:27 Skuter , Prishtinë

Shitet Peda 125 GP

1 100 EUR

Viti: 2020
10 Korr 16:16 Sportiv , Prishtinë

Ktm Duke 200cc

2 600 EUR

Viti: 2014
08 Pri 08:16 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Stels 850 G-PE

13 500 EUR

Viti: 2021
09 Dhj 07:44 Të tjera , Pejë

G-Maks 400Cc

5 500 EUR

Viti: 2010
03 Jan 02:23 Sportiv , Gjakovë

Honda CBR 600cc f4i RKS ndrrim

Viti: 2020
26 Gush 01:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Shes Qoper lifan

1 260 EUR Price Reduced

Viti: 2008
16 Pri 21:16 Skuter , Lipjan

YAMAHA 125 cc

499 EUR

Viti: 2000
04 Pri 23:00 Touring , Prizren

Shitet Suzuki GSX 1100 G

2 000 EUR

Viti: 1993
18 Mar 00:19 Të tjera , Dragash

Mondiall 150 cc

250 EUR

Viti: 1995
25 Gush 22:08 Skuter , Gjilan

OSH T SHITUR----G-Max 125c sapo doganuar

700 EUR

Viti: 2006
20 Qer 21:15 Skuter , Prishtinë

skuter

220 EUR

Viti: 1996
20 Qer 08:43 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

skuter

220 EUR

Viti: 1995
17 Pri 11:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Suzuki GSX 1100 G

Viti: 1993
19 Maj 16:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Piaggio Beverly 250 S

2 300 EUR

Viti: 2005
09 Maj 14:52 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Piaggio Beverly 250 S

2 300 EUR

02 Maj 09:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Piaggio Beverly 250 S

2 300 EUR

05 Dhj 21:32 Skuter , Vushtrri

Jom i interesum per nje kros

Viti: 1993

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj G | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

💣 golf 99mi km 💣 golf 99mi km

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione