Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4, | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 199
Honda , 110
Suzuki , 56
Kawasaki , 54
Shineray , 50
KTM , 49
Adly , 49
Aprilia , 46
Kymco , 43
Piaggio , 38
SYM , 27
Vespa , 26
Peugeot , 23
Lifan , 23
Aeon , 20
Bashan , 19
BMW , 16
Barossa , 15
Jinling , 14
SMC , 11
Gilera , 11
Aixam , 9
Polaris , 8
TGB , 8
CFMOTO , 7
Linhai , 6
Can Am , 6
Bimota , 6
Baotian , 5
Mz , 5
Explorer , 5
Online , 5
Husqvarna , 5
Beeline , 4
CPI , 4
Laverda , 4
Puch , 4
Husaberg , 4
Skyteam , 4
BRP , 4
Malaguti , 4
Beta , 4
Quadro , 4
Italjet , 4
Hyosung , 3
Cectek , 3
Motowell , 3
Benelli , 3
Kingway , 3
Ducati , 3
GOES , 2
Jawa , 2
Rewaco , 2
Daelim , 2
Knievel , 2
TM , 2
Gasgas , 2
Zero , 2
Derbi , 2
Zhongyu , 2
Boom , 1
Triumph , 1
Maico , 1
PGO , 1
Keeway , 1
Pegasus , 1
Triton , 1
Indian , 1
Generic , 1
Cagiva , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4,,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4, Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:59 Të tjera , Prishtinë

Shiten Motorrat

Dje 22:14 Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesti 046111183

750 EUR

Dje 21:40 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

Dje 19:45 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

Dje 11:55 Skuter , Therandë

Yamaha Beluga 125

600 EUR

Dje 02:07 Skuter , Prishtinë

Skuter

320 EUR

Dje 01:48 Skuter , Prishtinë

Sym Mio 100cc Viti 2007 RKS Perfekte

1 100 EUR

29 Mar 12:16 Skuter , Prishtinë

WUYANG 110CC

1 200 EUR

29 Mar 10:51 Skuter , Pejë

Vespa 125cc viti 2000 me dogan te paguar����

1 150 EUR

Viti: 2000
29 Mar 09:26 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr 4 rrota

4 750 EUR

27 Mar 13:31 Skuter , Pejë

Sym 125cc viti 2003 Pa Dogan����

650 EUR

26 Mar 09:56 Skuter , Burim

Shitet motor WuYang

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4, | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4,2 4,5 ton 4,4 4,5 4,2 4,40 4,4 v8 4,250€ 4,2v 4,250€

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione