4 rrota | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 40
Kawasaki , 14
Adly , 13
Aprilia , 8
Shineray , 8
Suzuki , 8
BMW , 6
Honda , 6
KTM , 6
Kymco , 6
Piaggio , 6
Vespa , 5
SMC , 4
Aeon , 3
Gilera , 3
Jinling , 3
Linhai , 3
Polaris , 3
TGB , 3
Barossa , 2
Beeline , 2
Explorer , 2
Lifan , 2
Online , 2
Peugeot , 2
Aixam , 1
Bashan , 1
Cagiva , 1
Can Am , 1
Cectek , 1
CPI , 1
Derbi , 1
Ducati , 1
Husqvarna , 1
Hyosung , 1
Italjet , 1
Keeway , 1
Kingway , 1
Knievel , 1
Laverda , 1
Mz , 1
Skyteam , 1
SYM , 1
Triton , 1
Zhongyu , 1
Sot 20:24 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
26 Nën 16:54 ,

ATV 250 cc

975 EUR Price Reduced

Viti: 2010
06 Nën 12:34 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
16 Tet 18:53 ,

Motorr

1 150 EUR

Viti: 2020
04 Tet 21:31 ,

Motorr

111 222 EUR

Viti: 2017
28 Sht 10:42 ,

Sezuki 110cc

1 800 EUR

Viti: 1993
27 Sht 09:59 ,

Motorr

Viti: 2010
22 Sht 19:23 ,

Motorr ATV me 4 rrota

940 EUR

Viti: 2020
17 Sht 20:13 ,

Matorr 125cc

700 EUR

Viti: 2018
03 Sht 09:43 ,

motorr me 4 rrota

240 EUR

Viti: 2014
27 Gush 23:11 ,

Atv

600 EUR

Viti: 2008
12 Gush 22:25 ,

Mororme 4 rrota 125cc

1 000 EUR

Viti: 2020
12 Gush 21:17 ,

shess gilera 50cc

550 EUR

Viti: 2008
04 Gush 11:23 ,

U shit

Viti: 2009
25 Korr 01:22 ,

ATV Kawasaki Brute Force 750

7 500 EUR

Viti: 2015
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
20 Korr 10:28 ,

Skuter

25 Qer 11:25 ,

Motorr

550 EUR

Viti: 1998

Kërkime të ngjashme

4 rrota 4 rrota 4 rrota 4 rrota 4 rrota 4 rrota

Në fillim