Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

500 - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Kosovë

Honda , 40
Piaggio , 35
Kawasaki , 32
Yamaha , 29
Aprilia , 26
Gilera , 21
Kymco , 17
Suzuki , 14
Polaris , 9
Peugeot , 9
Linhai , 7
KTM , 6
SYM , 5
CFMOTO , 3
BMW , 2
Jinling , 2
Vespa , 2
TGB , 1
Hyosung , 1
CPI , 1
Daelim , 1
Adly , 1
Puch , 1
TM , 1
Gorilla , 1
SMC , 1
Barossa , 1
Shineray , 1
Beta , 1
Ducati , 1
Aeon , 1
Lifan , 1
MBK , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 500,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 500 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 14:39 Skuter , Deçan

Skuter Elektrik FOCUS 2023 Model 00 KM

Dje 14:05 Skuter , Deçan

Skuter NAS MT-03 Full Extra 2022 Model

Viti: 2021
Dje 14:05 Skuter , Deçan

SYM 125 CC Skuter

Dje 13:45 Skuter , Deçan

Skuter 150 CC Okonoi Extra Model 00 KM Full Extra

1 250 EUR

Viti: 2021
Dje 13:35 Skuter , Deçan

Skuter Elektrik NAS 2023 Model Extra

Dje 13:33 Skuter , Deçan

Skuter NAS 150 CC Model 2023 00 Km

Dje 13:32 Skuter , Deçan

Skuter SYM 110 CC Model 2023 00 Km

Dje 12:09 Skuter , Deçan

Skuter NAS 125 CC Mustang 00 KM

Dje 10:28 Skuter , Pejë

Tmax 500 2010 Abs Movistar Rossi

5 100 EUR

29 Maj 11:20 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

28 Maj 16:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

HONDA CB 500 me dogan te paguar

1 800 EUR

28 Maj 14:23 Skuter , Gjilan

piaggio x9 500 cc

1 800 EUR

28 Maj 13:05 Skuter , Dardanë

Peugeot elyseo 125cc

600 EUR

28 Maj 13:05 Skuter , Dardanë

Peugeot elyseo 125cc

600 EUR

26 Maj 00:45 Të tjera , Ferizaj

Motorr i bores brp Ski doo 2006

4 499 EUR

25 Maj 23:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet skuteri Aprilia Atlantic Sprint 500 cc

2 000 EUR

22 Maj 17:15 Skuter , Mitrovicë

Aprilia Atlantic 500ccm

1 680 EUR

20 Maj 02:11 Skuter , Prizren

Yamaha Tmax 500 2010

5 800 EUR

02 Maj 00:14 Chopper/Coustom , Prishtinë

Motorr Brixton Cromwell 125

3 100 EUR Price Reduced

16 Pri 23:24 Touring , Ferizaj

Honda Shadow vt125

2 500 EUR

06 Pri 23:19 Të tjera , Lipjan

Shitet suzuki vp2000 me 60 mi tkalune 500 kubik

02 Pri 11:04 Skuter , Prishtinë

shitet skuteri aprilia tip top me dokumenta 125 cc

700 EUR

19 Mar 17:48 Skuter , Prizren

Motori esht ne gjendje shum te mire

1 850 EUR

13 Mar 14:06 Chopper/Coustom , Prishtinë

Kavasaki Vulcan 500 cc

2 999 EUR

06 Mar 19:17 Sportiv , Prishtinë

BMW S1000RR

06 Mar 07:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Rahovec

Kavasaki EN 500

2 500 EUR

04 Mar 18:52 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Atv 4 rrotsha

02 Mar 19:09 Chopper/Coustom , Prizren

honda

1 EUR

25 Shk 10:17 Skuter , Gjilan

Piaggo i ardhur nga zvicrra veq me 27 mi tkalume

2 200 EUR

23 Shk 21:12 Chopper/Coustom , Gjilan

Shes Motorr Honda VT 500 c

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 500 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 500cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 5008 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • 500CC në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson
  • 500 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 500cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • 500 euro në kategorinë Vetura | Peugeot
  • 500 cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 500 euro në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • 500cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Online
  • 500 në kategorinë Vetura | Fiat | Punto

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione