500cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 25
Piaggio , 23
Kawasaki , 22
Gilera , 13
Aprilia , 12
Kymco , 11
Yamaha , 11
Suzuki , 6
Polaris , 5
Cectek , 3
KTM , 2
Adly , 1
Cagiva , 1
CFMOTO , 1
Daelim , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 500cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 500cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Sht 22:48 ,

aprillia

1 650 EUR

Viti: 2004
24 Sht 13:58 ,

shitet

1 650 EUR

Viti: 2004
13 Sht 18:16 ,

shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
11 Sht 17:44 ,

Piaggio Beverly 500cc

1 200 EUR

Viti: 2005
31 Gush 15:57 ,

atv 500cc

4 000 EUR

Viti: 2012
31 Gush 07:58 ,

Honda

1 100 EUR

Viti: 2000
26 Gush 13:58 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
24 Gush 20:44 ,

Honda

1 100 EUR

Viti: 2000
24 Gush 20:16 ,

ATV 500cc 4x4

4 500 EUR

Viti: 2013
23 Gush 09:27 ,

Piaggio Beverly 500

1 900 EUR

Viti: 2003
22 Gush 14:14 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
18 Gush 15:47 ,

Kawasaki

1 500 EUR

Viti: 2003
03 Gush 20:37 ,

Gilera nexsus 500cc

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
14 Korr 19:13 ,

Yamaha FZR 500

1 200 EUR

Viti: 1991
08 Korr 10:24 ,

Yamaha TMAX 500cc

3 000 EUR

Viti: 2006
27 Qer 13:47 ,

Honda 500cc

1 000 EUR

Viti: 1986
26 Qer 13:23 ,

Kawasaki 750cc

1 500 EUR

18 Qer 18:52 ,

Cagiva Canyon 500cc viti 2001

1 100 EUR

Viti: 2001
13 Qer 00:04 ,

Shitet Kawasaki

Viti: 1992
21 Maj 00:36 ,

Yamaha Tmax 500cc Full

2 330 EUR

Viti: 2003
08 Maj 02:00 ,

Shitet ndrrohet

1 350 EUR

Viti: 2007
05 Maj 18:19 ,

Kymco Xciting 500cc

1 700 EUR

Viti: 2005
30 Pri 12:50 ,

Skuter Gilera 500cc

2 700 EUR

Viti: 2006
28 Pri 11:31 ,

Piaggio Beverly 500cc RKS

2 850 EUR

Viti: 2010
11 Pri 22:04 ,

Shitet honda ose ndrrim me kros ose pikap

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
17 Shk 12:57 ,

Shitet Skuteri

1 850 EUR

Viti: 2006
20 Jan 23:22 ,

Piaxhi 500cc

1 800 EUR

Viti: 2005
15 Tet 10:20 ,

Motorr 4x4

4 280 EUR

Viti: 2009
08 Tet 18:29 ,

Aprila Antlantik 500cc

1 800 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 500cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione