500cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Kawasaki , 22
Piaggio , 18
Honda , 16
Kymco , 11
Aprilia , 9
Gilera , 9
Yamaha , 9
Suzuki , 5
Cectek , 3
CFMOTO , 2
KTM , 2
Adly , 1
Daelim , 1
Polaris , 1
Sot 14:33 ,

Yamaha T max 500cc

2 750 EUR

Viti: 2004
20 Jan 23:22 ,

Piaxhi 500cc

1 800 EUR

Viti: 2005
07 Dhj 20:16 ,

Kawasaki ZZR 500

Viti: 1992
28 Nën 23:02 ,

Motorr Honda 500cc

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
26 Tet 09:33 ,

Kawasaki 500cc

1 EUR

Viti: 1999
15 Tet 10:20 ,

Motorr 4x4

4 280 EUR

Viti: 2009
08 Tet 18:29 ,

Aprila Antlantik 500cc

1 800 EUR

Viti: 2006
22 Sht 14:34 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1991
22 Gush 17:33 ,

Shitet Aprilia 500cc

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
09 Gush 13:47 ,

Shes pjes

Viti: 2007
01 Gush 19:12 ,

Shes Kawasaki 500cc 1200Euro

1 200 EUR

Viti: 2016
31 Korr 14:51 ,

Honda

600 EUR

Viti: 1997
28 Korr 09:32 ,

prishtin

3 300 EUR

Viti: 2009
23 Korr 22:42 ,

Motoservisjetoni 049299988

Viti: 2011
03 Korr 13:17 ,

Honda 500 cc Super gjendje

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
28 Qer 19:05 ,

Gilera Nexus

2 100 EUR

Viti: 2004
27 Qer 22:37 ,

shitet skuteri 500cc

Viti: 2007
09 Qer 18:04 ,

ATV CForce 4x4 500cc

7 000 EUR

Viti: 2019
12 Maj 06:43 ,

Kawasaki 500cc

1 600 EUR

Viti: 2020
18 Pri 20:08 ,

Shitet honda 500cc

850 EUR

Viti: 2000
19 Shk 20:08 ,

Aprillia 500cc

2 100 EUR

Viti: 2003
25 Jan 21:12 ,

Kawasaki

1 EUR

Viti: 1990
27 Nën 21:52 ,

ktm 500cc

800 EUR

Viti: 1990
13 Nën 16:29 ,

Honda

Viti: 1999
19 Tet 09:50 ,

Kymco 500cc

Viti: 2005
24 Sht 18:49 ,

Grand skuter 500cc rks

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
18 Sht 18:59 ,

Yamaha xt L 500cc me dokumenta

1 050 EUR

Viti: 1995
13 Sht 23:05 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1989
09 Gush 14:17 ,

Shitet

Viti: 2008
24 Korr 20:01 ,

Motorr

1 950 EUR

Viti: 2005
22 Korr 11:06 ,

Grand skuter

Viti: 2002
18 Korr 11:19 ,

shitet grand scooter 500cc

2 100 EUR

Viti: 2008

  • 500cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 500cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 500cc në kategorinë All Category
  • 500cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 500cc në kategorinë Me katër rrota/ATV

Në fillim