Aerox | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 212
Aeon , 4
MBK , 3
Piaggio , 3
Puch , 3
BMW , 2
Honda , 2
Peugeot , 2
SYM , 2
Aprilia , 1
Gilera , 1
Online , 1
TGB , 1
Vespa , 1
Yamaha , 1
13 Nën 20:36 ,

Aerox

Viti: 2014
13 Nën 00:12 ,

Yamaha Aerox stage 6 70cc

1 800 EUR

Viti: 2007
12 Nën 12:18 ,

Yamaha aerox

1 000 EUR

Viti: 2010
10 Nën 18:34 ,

Yamaha Aerox R

700 EUR

Viti: 2008
07 Nën 21:20 ,

Aerox

1 500 EUR

Viti: 2015
06 Nën 18:04 ,

Aerox yamaha

Viti: 2014
20 Tet 23:01 ,

yamaha aerox 50cc

500 EUR

Viti: 2000
18 Tet 22:11 ,

Aerox 49 Cc

600 EUR

Viti: 2003
11 Tet 17:53 ,

Yamaha Aerox 100 cc 2009

600 EUR

Viti: 2009
04 Tet 12:14 ,

Shitet skuteri aerox

1 EUR

Viti: 2008
03 Tet 14:09 ,

Yamaha aerox 2015

1 800 EUR

Viti: 2015
02 Tet 21:36 ,

yamaha aerox 50cc

Viti: 2000
28 Sht 08:38 ,

aerox 50cc

Viti: 2000
27 Sht 01:00 ,

Yamaha aerox

800 EUR

Viti: 2010
25 Sht 13:20 ,

Shitet skuteri aerox

1 EUR

Viti: 2008
23 Sht 22:17 ,

Shitet Urgjentt Yamaha Aerox

1 EUR

Viti: 1998
22 Sht 10:09 ,

Yamaha Aerox

550 EUR

Viti: 2007
21 Sht 19:59 ,

Shitet Yamaha Aerox

630 EUR

Viti: 1998
16 Sht 23:13 ,

(U SHIT)

650 EUR

Viti: 2007
16 Sht 11:29 ,

Shitet aerox 49cc n gjendje t rregullt

600 EUR

Viti: 2005
15 Sht 16:50 ,

Yamaha Aerox

620 EUR

Viti: 2008
12 Sht 22:09 ,

Shitet Skuteri

900 EUR

Viti: 2007
11 Sht 13:59 ,

Yamaha Aerox Malossi

690 EUR

Viti: 2010
09 Sht 15:34 ,

Yamaha Aerox 49cc

1 290 EUR

Viti: 2013
09 Sht 01:59 ,

Yamaha aerox 50cc

550 EUR

Viti: 2006
03 Sht 22:37 ,

Yamaha Aerox NS50

1 270 EUR

Viti: 2014
03 Sht 21:18 ,

Yamha aerox 50cc

800 EUR

Viti: 2008
30 Gush 12:10 ,

Shitet yamaha aerox 101cc

1 100 EUR

Viti: 2004
25 Gush 02:39 ,

Yamaha Aerox

450 EUR

Viti: 2001
14 Gush 20:42 ,

YAMAHA AEROX

700 EUR

Viti: 2013
10 Gush 10:03 ,

Aerox 50cc

270 EUR

09 Gush 11:58 ,

#malossi stage6

999 EUR

Viti: 2017
03 Gush 12:40 ,

Aerox yamaha 100cc

680 EUR

Viti: 2009
02 Gush 13:02 ,

aerox yamaha 100 cc

750 EUR

Viti: 2009
30 Korr 20:09 ,

Yamaha Aerox

800 EUR

Viti: 2009
27 Korr 18:34 ,

Yamaha Aerox 80cc

250 EUR

Viti: 2007
23 Korr 17:33 ,

Aerox

650 EUR

Viti: 2001
22 Korr 17:58 ,

Yamaha Aerox 80cc

250 EUR

Viti: 2007
14 Korr 12:28 ,

Aerox 50cc

Viti: 2005


Në fillim