Aprila | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aprilia , 82
Barossa , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Honda , 1
Italjet , 1
Piaggio , 1
Vespa , 1
13 Jan 00:29 ,

Aprila leonardo

Viti: 2004
02 Nën 16:38 ,

Aprila 180cc

650 EUR

Viti: 2000
08 Tet 18:29 ,

Aprila Antlantik 500cc

1 800 EUR

Viti: 2006
20 Gush 15:10 ,

Aprila

750 EUR

Viti: 2001
06 Gush 12:27 ,

aprila 125

700 EUR

Viti: 2004
18 Korr 12:56 ,

Skuter

380 EUR

Viti: 2008
10 Korr 22:01 ,

aprila

1 850 EUR

Viti: 2003
07 Korr 14:08 ,

SKUTER

Viti: 1997
20 Qer 21:45 ,

Aprilia leonardo 125cc

570 EUR

Viti: 2004
26 Maj 16:47 ,

Aprila Habana 125 cc

850 EUR

Viti: 2008
15 Pri 11:06 ,

Aprila 125 cc

650 EUR

Viti: 2009
10 Pri 19:27 ,

Aprilla

Viti: 2005
05 Mar 10:53 ,

Aprila sr125cc 2t

850 EUR

Viti: 2001
01 Mar 20:39 ,

aprilia 125c

700 EUR

Viti: 2001
01 Mar 18:58 ,

aprila

1 850 EUR

Viti: 2003
16 Shk 19:37 ,

Aprila

1 700 EUR

Viti: 1995
20 Nën 22:25 ,

Aprila mondial

Viti: 2008
19 Nën 20:37 ,

Aprilia Leonardo

Viti: 2000
20 Tet 20:51 ,

Aprila 125 cc

550 EUR

Viti: 1997
22 Sht 14:37 ,

Motror aprila 125 kubik

1 200 EUR

Viti: 2007
02 Sht 14:15 ,

Aprila RS

750 EUR

Viti: 2008
24 Gush 17:08 ,

Aprila 80KB

150 EUR

Viti: 2002
28 Korr 22:47 ,

Aprilia

1 145 EUR

Viti: 2000
18 Korr 13:00 ,

Aprila SR

950 EUR

Viti: 2008
14 Korr 10:40 ,

Shitet aprila 180 euro

180 EUR

Viti: 2008
02 Korr 15:59 ,

Aprila Leonardo

1 EUR

Viti: 2012
22 Qer 11:08 ,

Aprila atlantik250 250

1 350 EUR

Viti: 2006
10 Pri 19:16 ,

Shitet aprila

600 EUR

Viti: 2002
26 Mar 00:01 ,

Krros

1 EUR

Viti: 2006
31 Tet 19:44 ,

Aprila

Viti: 1991
30 Gush 23:14 ,

Aprilia

Viti: 2000
22 Korr 16:12 ,

Skuter Aprila 150cc

370 EUR

Viti: 2008

Kërkime të ngjashme

Aprila Aprila AprilA Aprila

Në fillim