Aprila | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aprilia , 93
Honda , 2
Aixam , 1
Barossa , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Italjet , 1
Piaggio , 1
Vespa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Aprila,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Aprila Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Gush 12:47 ,

Aprilia

Viti: 2001
26 Korr 08:39 ,

Aprila leonardo 250 cc

1 350 EUR

Viti: 2000
14 Korr 23:04 ,

Aprila

750 EUR

Viti: 2005
05 Korr 12:15 ,

Aprila

Viti: 1996
28 Qer 01:01 ,

shiten pjest per motorra

Viti: 2008
27 Qer 21:18 ,

Skuter aprila 50cc

600 EUR

Viti: 2010
25 Qer 01:59 ,

Aprila Leonardo 125cc

780 EUR

Viti: 2020
07 Qer 17:30 ,

Aprilia 125cc

650 EUR

Viti: 2004
27 Maj 11:17 ,

aprilia

370 EUR

Viti: 2000
16 Maj 02:10 ,

aprila

450 EUR

Viti: 2000
22 Pri 11:44 ,

Motora

Viti: 2019
18 Mar 18:32 ,

Shiten maskat edhe maqina

Viti: 2008
07 Mar 16:32 ,

Honda Shadow 1100cc

5 000 EUR

Viti: 2000
01 Mar 19:10 ,

Aprila Taze nga zvicrra

800 EUR

Viti: 2005
11 Shk 14:43 ,

Aprila nga zvicrra taze extra

850 EUR

Viti: 2006
13 Jan 00:29 ,

Aprila leonardo

Viti: 2004
02 Nën 16:38 ,

Aprila 180cc

650 EUR

Viti: 2000
08 Tet 18:29 ,

Aprila Antlantik 500cc

1 800 EUR

Viti: 2006
20 Gush 15:10 ,

Aprila

750 EUR

Viti: 2001
06 Gush 12:27 ,

aprila 125

700 EUR

Viti: 2004
18 Korr 12:56 ,

Skuter

380 EUR

Viti: 2008
10 Korr 22:01 ,

aprila

1 850 EUR

Viti: 2003
07 Korr 14:08 ,

SKUTER

Viti: 1997
20 Qer 21:45 ,

Aprilia leonardo 125cc

570 EUR

Viti: 2004
26 Maj 16:47 ,

Aprila Habana 125 cc

850 EUR

Viti: 2008
15 Pri 11:06 ,

Aprila 125 cc

650 EUR

Viti: 2009
10 Pri 19:27 ,

Aprilla

Viti: 2005
05 Mar 10:53 ,

Aprila sr125cc 2t

850 EUR

Viti: 2001
01 Mar 20:39 ,

aprilia 125c

700 EUR

Viti: 2001
01 Mar 18:58 ,

aprila

1 850 EUR

Viti: 2003
16 Shk 19:37 ,

Aprila

1 700 EUR

Viti: 1995
20 Nën 22:25 ,

Aprila mondial

Viti: 2008
19 Nën 20:37 ,

Aprilia Leonardo

Viti: 2000
20 Tet 20:51 ,

Aprila 125 cc

550 EUR

Viti: 1997
22 Sht 14:37 ,

Motror aprila 125 kubik

1 200 EUR

Viti: 2007
02 Sht 14:15 ,

Aprila RS

750 EUR

Viti: 2008
24 Gush 17:08 ,

Aprila 80KB

150 EUR

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Aprila | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • aprila në kategorinë Chopper/Coustom | Harley-Davidson
  • Aprila në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Aprila leonardo në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Aprila rs 125 në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Aprila sxv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Aprila 50cc area në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Aprila rs 125 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • aprila në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Aprila në kategorinë Chopper/Coustom
  • Aprila në kategorinë Terren/Offroad

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione