Aprilia leonardo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Aprilia , 57
Italjet , 1
Laverda , 1
Malaguti , 1
Motowell , 1
27 Dhj 13:31 ,

Aprilia Leonardo 125cc

600 EUR

Viti: 1998
13 Nën 18:32 ,

Aprilia Leonardo

850 EUR

Viti: 2000
27 Sht 19:34 ,

Aprilia Leonardo 125cc

780 EUR

Viti: 2002
10 Sht 19:48 ,

Aprilia Leonardo 125cc

740 EUR

Viti: 2004
20 Qer 21:45 ,

Aprilia leonardo 125cc

570 EUR

Viti: 2004
18 Qer 21:44 ,

Shitet Aprilia Leonardo

750 EUR

Viti: 2002
10 Maj 21:14 ,

Aprilia Leonardo 125cc

600 EUR

Viti: 2000
05 Maj 03:41 ,

Shitet Motori Aprilia Leonardo

770 EUR

Viti: 2000
03 Maj 23:16 ,

Aprilia leonardo 125 cc

Viti: 1998
02 Maj 12:54 ,

Aprilia leonardo

Viti: 2000
12 Pri 18:07 ,

Shes skuterin Aprilia

380 EUR

Viti: 2000
11 Shk 21:46 ,

APRILIA LEONARDO

1 200 EUR

Viti: 2000
13 Jan 13:35 ,

Aprilia leonardo

Viti: 2004
19 Nën 20:37 ,

Aprilia Leonardo

Viti: 2000
13 Tet 12:39 ,

Aprilia leonardo 125cc

650 EUR

Viti: 1998
13 Sht 13:25 ,

Aprilia 125cc

750 EUR

Viti: 2001
08 Gush 10:58 ,

Aprilia Leonardo 125cc

700 EUR

Viti: 1998
28 Korr 22:47 ,

Aprilia

1 145 EUR

Viti: 2000
18 Korr 12:32 ,

Shes skuter aprilia leonardo 125 cc

800 EUR

Viti: 1996
15 Qer 12:24 ,

scuter

500 EUR

Viti: 1998
24 Pri 01:21 ,

aprilia leonardo 125

800 EUR

Viti: 1998
13 Shk 17:52 ,

Shitet Aprilia Leonardo 125cc

630 EUR

Viti: 1997
01 Nën 14:42 ,

Aprilia

950 EUR

Viti: 2004
26 Tet 12:56 ,

Shitet Leonardo Aprilia

250 EUR

Viti: 2017
21 Tet 14:57 ,

Aprilia

500 EUR

Viti: 1996
10 Sht 14:34 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2003
29 Gush 17:18 ,

Aprilia Leonardo 125cc

Viti: 1997
09 Gush 22:46 ,

Aprilia Leonardo 125

950 EUR

Viti: 2006
04 Korr 18:47 ,

Aprilia Leonardo 125cc

1 000 EUR

Viti: 2002
16 Qer 22:00 ,

Aprilia 125cc

800 EUR

Viti: 2002


Në fillim