Biciklet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 38
Aprilia , 27
Aeon , 20
Yamaha , 15
BMW , 13
Barossa , 11
KTM , 9
Aixam , 7
Bashan , 7
Ducati , 5
Peugeot , 4
Suzuki , 4
Honda , 3
Italjet , 3
Mz , 3
Puch , 3
Zero , 3
Beeline , 2
Benelli , 2
Beta , 2
Bimota , 2
Daelim , 2
Luxxon , 2
MBK , 2
Online , 2
Piaggio , 2
Shineray , 2
Skyteam , 2
TM , 2
BMX , 2
Baotian , 1
Cagiva , 1
CPI , 1
Derbi , 1
Gilera , 1
Gorilla , 1
Jawa , 1
Jinling , 1
Kawasaki , 1
Kimi , 1
LML , 1
Motobi , 1
MV Agusta , 1
Norton , 1
NSU , 1
Pegasus , 1
PGO , 1
Polaris , 1
Quadro , 1
Sachs , 1
Triumph , 1
Vespa , 1
VICTORY , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Biciklet,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Biciklet Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:14 ,

Biciklet

70 EUR

Viti: 2020
12 Maj 23:27 ,

Biçiklet

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Maj 00:13 ,

Biciklet

70 EUR Price Reduced

Viti: 2020
01 Maj 13:21 ,

Bicy

Viti: 2020
01 Maj 13:21 ,

Biciklet

Viti: 2020
01 Maj 02:35 ,

Biciklet

60 EUR

Viti: 2020
06 Pri 21:56 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
05 Pri 02:56 ,

Shitet bicikleta per femijë

20 EUR

Viti: 2020
30 Mar 23:11 ,

Biciklet

1 EUR

Viti: 2019
25 Mar 17:47 ,

Biciklet

260 EUR

Viti: 2016
14 Shk 14:31 ,

Biciklet

110 EUR

Viti: 2020
04 Shk 02:02 ,

Biciklet

180 EUR

Viti: 1997
03 Shk 19:50 ,

Biciklet me rrym

700 EUR

Viti: 2020
29 Jan 16:55 ,

Biciklet e bardh

60 EUR

Viti: 2020
29 Jan 15:14 ,

Biciklet

95 EUR

Viti: 2020
26 Jan 17:57 ,

SLV Elektro. Bike

2 490 EUR

Viti: 2020
26 Dhj 04:37 ,

Bicikleta

1 400 EUR

Viti: 2019
02 Dhj 17:37 ,

Biciklet

Viti: 2020
18 Nën 11:48 ,

Biciklet

80 EUR

Viti: 2020
10 Nën 21:08 ,

Biciklet

350 EUR

Viti: 2015
05 Nën 19:43 ,

Biciklet

75 EUR

Viti: 2020
27 Tet 21:20 ,

Biciklet

120 EUR

Viti: 2019
27 Tet 15:50 ,

Bicikleta BMX

Viti: 2018
20 Tet 23:49 ,

Biciklet

Viti: 2020
18 Tet 18:55 ,

Biciklet

50 EUR

Viti: 2006
08 Tet 10:23 ,

Biciklet

Viti: 2020
02 Tet 21:50 ,

Skenderaj

150 EUR

Viti: 1981
23 Sht 18:03 ,

Biciklet

65 EUR

Viti: 2010
22 Sht 18:41 ,

Biciklet

110 EUR

Viti: 2019
20 Sht 11:42 ,

Biciklet

90 EUR

Viti: 2010
17 Sht 16:14 ,

Biciklet

25 EUR

Viti: 2004
15 Sht 13:26 ,

Biciklet SC00TT

100 EUR

Viti: 2019

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Biciklet | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bicikleta në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | CPI
  • Bicikleta në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • bicikleta në kategorinë Kros/Enduro
  • Bicikleta në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Biciklet në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • bicikleta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • bicikleta në kategorinë Mobilje/Pajisje
  • bicikleta në kategorinë Biznes dhe punë
  • Bicikleta në kategorinë Materiale për ndërtim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione