Chooper | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 11
Kawasaki , 5
Yamaha , 5
Aprilia , 3
Suzuki , 3
Adly , 1
Daelim , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Hyosung , 1
Piaggio , 1
Vespa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Chooper,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Chooper Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Sht 09:00 ,

Kawasaki VN900B

6 000 EUR

Viti: 2006
26 Gush 20:17 ,

Kawasaki Vn 900

6 000 EUR

Viti: 2006
28 Qer 08:44 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
07 Mar 16:32 ,

Honda Shadow 1100cc

5 000 EUR

Viti: 2000
01 Shk 09:58 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
04 Sht 13:27 ,

Chooper

1 500 EUR

Viti: 1998
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
06 Korr 22:21 ,

SHITET. CHOOPER. Aprilia

1 000 EUR

Viti: 1995
21 Pri 01:36 ,

Chooper

1 000 EUR

Viti: 2002
14 Shk 21:31 ,

Shitet Yamaha Chooper

500 EUR

Viti: 1998
10 Gush 23:00 ,

Honda chooper

1 500 EUR

Viti: 1990
30 Korr 11:18 ,

Chooper 125cc me dokumenta ks

390 EUR Price Reduced

Viti: 1996
01 Qer 16:01 ,

Chooper daelim 125cc

1 EUR

Viti: 2001
19 Mar 20:49 ,

U shit flm merrjep

560 EUR

Viti: 1997
09 Nën 18:38 ,

Bmw 318 6muj rks / NDRRIME /

1 500 EUR

Viti: 1992
08 Sht 20:00 ,

Chooper Yamaha

220 EUR

Viti: 2008
18 Maj 13:26 ,

Chooper

370 EUR

Viti: 2015
15 Pri 15:21 ,

Suzuki chooper

1 950 EUR

Viti: 2010
11 Mar 12:11 ,

Yamaha DragStar 650

4 000 EUR

Viti: 1997
19 Pri 12:36 ,

YAMAHA FZR1000

800 EUR Price Reduced

Viti: 1988
18 Pri 18:41 ,

Honda Chooper 125CC

600 EUR

Viti: 1983
07 Qer 16:19 ,

Suzuki chooper

1 300 EUR

Viti: 1999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Chooper | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione