Goma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 165
Suzuki , 89
Honda , 86
Piaggio , 75
KTM , 54
Kawasaki , 51
Aprilia , 32
Adly , 15
Vespa , 13
BMW , 12
Gilera , 11
Peugeot , 10
Kymco , 10
Aeon , 9
Malaguti , 8
SYM , 7
Shineray , 7
Husqvarna , 7
Ducati , 5
Polaris , 4
Jinling , 4
Can Am , 3
Baotian , 3
Online , 3
Husaberg , 3
Barossa , 3
Beta , 3
Lifan , 3
TGB , 2
Aixam , 2
Triumph , 2
Hyosung , 2
Daelim , 2
Mz , 2
Explorer , 2
SMC , 2
Derbi , 2
Cagiva , 2
MBK , 2
Linhai , 1
CPI , 1
Laverda , 1
Puch , 1
TM , 1
Sherco , 1
Skyteam , 1
Gasgas , 1
Bimota , 1
Motobi , 1
Quadro , 1
Rivero , 1
Italjet , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:03 ,

Piagio Liberty

700 EUR

Viti: 2006
Sot 07:51 ,

Gilera Nexus me dogan

Viti: 2005
Sot 07:30 ,

Malaguti f12 49cc

370 EUR

Viti: 2003
Dje 23:33 ,

Yamaha 125 cc

2 650 EUR

Viti: 2015
Dje 20:11 ,

Suzuki Burgman 125cc

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Dje 11:37 ,

Vespa GTS 250cc

2 199 EUR

Viti: 2007
13 Qer 18:28 ,

kawasaki zx10r

3 870 EUR

Viti: 2006
13 Qer 15:30 ,

Shes inekcion

5 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Qer 23:10 ,

Malaguti f12 49cc

380 EUR

Viti: 2003
12 Qer 19:18 ,

Sym Gts 250

Viti: 2007
12 Qer 18:09 ,

Vespa Gts 250 ie

2 300 EUR

Viti: 2008
11 Qer 19:16 ,

Kawasaki zx6r 2008 , Ndrrim me Veture

4 450 EUR

Viti: 2008
10 Qer 23:25 ,

Shes yamaha dt 125 me dokumenta rks

750 EUR

Viti: 1995
10 Qer 08:22 ,

Honda cbx 550

17 EUR

Viti: 1986
10 Qer 03:08 ,

shes gilera runner

1 000 EUR

Viti: 2006
09 Qer 21:11 ,

Aprilia Caponord RKS

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2003
09 Qer 15:13 ,

Shitet 49cc

340 EUR

Viti: 1999
08 Qer 23:01 ,

Piagio fly 125

Viti: 2008
08 Qer 22:39 ,

Bmw gs 650

Viti: 2001
06 Qer 12:25 ,

SHITET KROSSI KTM ENDURO

2 200 EUR

Viti: 1997
06 Qer 11:02 ,

MONDIAL 150HS

150 EUR

Viti: 2008
04 Qer 19:34 ,

Vespa GTS 250cc

2 399 EUR

Viti: 2007
04 Qer 10:42 ,

Goma

600 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione