Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma KTM | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

KTM , 55
Gilera , 2
Honda , 2
Gasgas , 1
Suzuki , 1
Yamaha , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma KTM,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma KTM Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 06:44 Kros/Enduro , Gjilan

KTM 350EXC-F 2018

6 450 EUR

22 Shk 07:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

KTM DUKE

3 300 EUR

Viti: 2014
29 Korr 22:19 Kros/Enduro , Burim

SHITET KROSSI KTM ENDURO

2 750 EUR

Viti: 1997
12 Nën 13:32 Kros/Enduro , Drenas

shitet KTM 450CC 2017 SIXDAYS

6 600 EUR

Viti: 2017
05 Nën 23:55 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Shitet krosi 250cc KTM

1 500 EUR

Viti: 2000
30 Sht 01:54 Kros/Enduro , Dragash

Ktm Lc4 620cc

1 300 EUR

Viti: 1997
28 Gush 21:13 Kros/Enduro , Drenas

shitet KTM 450CC 2017 SIXDAYS

7 000 EUR

Viti: 2017
16 Korr 09:01 Kros/Enduro , Drenas

SHITET - NDRRIM

7 100 EUR

Viti: 2017
03 Qer 07:41 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet KTM 250cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
06 Pri 02:11 Kros/Enduro , Prishtinë

ktm 300tpi 2019

7 200 EUR

Viti: 2019
06 Pri 01:59 Touring , Prishtinë

yamaha xt660 touring

3 999 EUR

Viti: 2013
20 Mar 12:59 Sportiv , Prizren

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
20 Mar 00:29 Kros/Enduro , Lipjan

Ktm gjendje perfekt 250cc 2T

1 200 EUR

Viti: 2000
16 Mar 21:17 Kros/Enduro , Gjakovë

Motorr Kros

1 EUR

Viti: 1989
02 Mar 22:04 Kros/Enduro , Drenas

SHITET KTM 525cc ne gjendje trregullt

Viti: 1999
29 Dhj 08:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Shitet krosi KTM 350 4T ndrrim me vetur

5 800 EUR

Viti: 2019
13 Dhj 15:58 Kros/Enduro , Lipjan

Ktm 250 cc .

1 200 EUR

Viti: 2000
06 Dhj 17:51 Kros/Enduro , Lipjan

KTM 250 ec 2T

1 200 EUR

Viti: 2000
29 Nën 00:06 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet KTM

1 300 EUR

Viti: 2000
01 Sht 10:35 Kros/Enduro , Dragash

Ktm exc 450

2 800 EUR

Viti: 2006
21 Korr 16:06 Kros/Enduro , Prishtinë

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
13 Korr 20:48 Kros/Enduro , Ferizaj

shitet ktm 350 cc

Viti: 1988
09 Korr 10:55 Kros/Enduro , Kaçanik

shitet

5 600 EUR

Viti: 2016
31 Tet 14:16 Sportiv , Prishtinë

KTM Super Duke 690cc

4 200 EUR

Viti: 2008
21 Korr 10:37 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 520 EXC

1 900 EUR

Viti: 2001
18 Korr 13:00 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 400 cc

2 300 EUR

Viti: 2007
06 Korr 11:10 Kros/Enduro , Ferizaj

Husqvarna FE 250 - 2015

Viti: 2015
03 Pri 16:33 Kros/Enduro , Ferizaj

SHERCO SEF-R 300i

Viti: 2013
31 Jan 11:59 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

KTM 300 EXC TPI

Viti: 2018
26 Jan 09:06 Kros/Enduro , Shtime

KTM EXC SIX DAYS

Viti: 2015
22 Dhj 17:44 Kros/Enduro , Ferizaj

Fellga per KTM

Viti: 2012
13 Qer 11:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

KTM 350 Exc-F

Viti: 2013
01 Qer 13:06 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 450 EXC-R

3 300 EUR

Viti: 2008
22 Pri 09:24 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM 250exc 4T

2 400 EUR

Viti: 2005
14 Mar 09:42 Kros/Enduro , Ferizaj

GASGAS EC 300 HardEnduro

2 950 EUR

Viti: 2010
14 Mar 09:41 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 300 EXC 2017

5 900 EUR

Viti: 2016
14 Mar 09:40 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 300 EXC SixDays

4 000 EUR

Viti: 2013
14 Mar 09:39 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 450 EXC-R

3 600 EUR

Viti: 2009
14 Mar 09:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

KTM 525 EXC

2 300 EUR

Viti: 2002
06 Jan 20:13 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 450 EXC-R

3 500 EUR

Viti: 2010
06 Jan 20:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Husaberg FE 350, KTM

Viti: 2013
05 Dhj 11:41 Kros/Enduro , Pejë

Ktm lc4 620cc

Viti: 1997
26 Nën 20:53 Kros/Enduro , Deçan

KTM

2 500 EUR

Viti: 2000
29 Tet 19:04 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 450 Exc **Eshte Shitur **

2 600 EUR

Viti: 2004
27 Tet 12:26 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 450 EXC

Viti: 2012
20 Tet 08:07 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet KTM 450EXC

3 200 EUR

Viti: 2005
18 Tet 14:05 Kros/Enduro , Ferizaj

Honda CRE 250 X Enduro

3 050 EUR

Viti: 2005

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma KTM | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Goma ktm Goma ktm

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione