Helmeta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 23
Honda , 13
Piaggio , 9
Suzuki , 8
Aprilia , 5
Vespa , 5
Adly , 4
Aeon , 3
Kawasaki , 3
Gilera , 2
KTM , 2
Peugeot , 2
Baotian , 1
Beta , 1
BMW , 1
CFMOTO , 1
CPI , 1
Gorilla , 1
Kymco , 1
Motowell , 1
Mz , 1
Rivero , 1
13 Gush 22:02
Linku:
,

YAMAHA 250 CC

2 950 EUR

Viti: 2012

13 Gush 22:02
Linku:
,

YAMAHA 250 CC

2 950 EUR

Viti: 2012
11 Gush 17:17 ,

HELMET

25 EUR

Viti: 2010
09 Gush 22:34 ,

Honda CBR 600cc f4i RKS

Viti: 2020
07 Gush 13:12 ,

Aksesore per Vespa

Viti: 2017
03 Gush 13:10 ,

Gilera Runner 50 cc

630 EUR

Viti: 2005
13 Korr 10:39 ,

Gilera DNA 125cc

670 EUR

Viti: 2002
12 Korr 01:14 ,

Shitet yamaha.

550 EUR

Viti: 1995
08 Korr 02:01 ,

Skuter honda sh 125 i

1 500 EUR

Viti: 2008
08 Qer 14:03 ,

PIAGGI LIBERTY 125cc 2006 RKS

1 EUR

Viti: 2006
08 Qer 01:04 ,

Yamaha X Max 125cc

1 850 EUR

Viti: 2006
03 Qer 22:21 ,

Shitet

1 150 EUR

Viti: 2002
10 Pri 00:47 ,

Helmeta te ndryshme

Viti: 2020
08 Pri 21:01 ,

Shes

Viti: 2020
06 Pri 18:40 ,

Shes helmeta

Viti: 2020
06 Pri 12:18 ,

Shitet helmeta

25 EUR

Viti: 2010
01 Pri 01:29 ,

vali

Viti: 2020
29 Mar 21:18 ,

Shitet helmeta

30 EUR

Viti: 1997
29 Mar 20:28 ,

Kros 125cc 4t

699 EUR

Viti: 2005
26 Mar 13:07 ,

shesi

Viti: 2020
22 Mar 19:22 ,

vali

Viti: 2020
09 Mar 13:19 ,

Shesi

Viti: 2020
06 Mar 14:29 ,

Shesi

Viti: 2020
05 Mar 15:27 ,

Vali 045511381

Viti: 2020
04 Mar 15:48 ,

Shesi helmeta te reja

Viti: 2020
01 Mar 20:36 ,

Helmeta te rej

Viti: 2020
29 Shk 21:36 ,

shesi

Viti: 2020
15 Shk 21:56 ,

Shesi pjesi per skutera

Viti: 2020
06 Shk 09:30 ,

Yamaha R1 modeli 2009 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
18 Jan 12:38 ,

shesi helmeta per femije

30 EUR

Viti: 2020
01 Dhj 22:58 ,

Helmet me syze

85 EUR

Viti: 2020
02 Nën 18:28 ,

Shlemi

Viti: 2018
02 Nën 18:19 ,

Shlem

Viti: 2018
29 Sht 21:46 ,

Helmet

1 EUR

Viti: 2019
24 Sht 17:42 ,

Wu yang 2018sh

800 EUR

Viti: 2018
11 Sht 16:20 ,

urgjent shitet skuteri 50cc

380 EUR

Viti: 2006
07 Sht 22:41 ,

Piaggio Liberty 125cc

600 EUR

Viti: 2002
27 Gush 01:20 ,

Grandskuter GOES 125cc 2017

2 700 EUR

Viti: 2017
22 Gush 12:09 ,

Helmet SHARK S7000

150 EUR

Viti: 2019
21 Gush 10:19 ,

suzuku GSXR 750 CC pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2001

  • Helmeta under All Category
  • helmeta under Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Helmeta under Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim