Helmeta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 26
Honda , 12
Piaggio , 9
Suzuki , 7
Aprilia , 6
Adly , 4
Aeon , 4
Kawasaki , 4
Vespa , 3
Gilera , 2
KTM , 2
Peugeot , 2
Baotian , 1
Beta , 1
BMW , 1
CFMOTO , 1
CPI , 1
Gorilla , 1
Kymco , 1
Motowell , 1
Mz , 1
Rivero , 1
Shineray , 1
Simson , 1
Dje 15:37 ,

helmeta

8 080 EUR

Viti: 2020
21 Nën 20:44 ,

U shit flm

400 EUR

Viti: 2008
18 Nën 22:43 ,

Yamaha Yzf R6

Viti: 2002
03 Nën 10:21 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
24 Tet 15:48 ,

Helmet GXT-m

70 EUR

Viti: 2020
13 Sht 19:44 ,

HELMETA

20 EUR Price Reduced

Viti: 2011
07 Sht 23:10 ,

Helmeta SUOMY

50 EUR

Viti: 2018
07 Sht 22:29 ,

Helmet gxt

70 EUR

Viti: 2020
22 Gush 22:14 ,

YAMAHA 250 CC

2 950 EUR

Viti: 2012
16 Gush 18:23 ,

Gilera Runner 50 cc

630 EUR

Viti: 2005
13 Korr 10:39 ,

Gilera DNA 125cc

670 EUR

Viti: 2002
12 Korr 01:14 ,

Shitet yamaha.

550 EUR

Viti: 1995
08 Korr 02:01 ,

Skuter honda sh 125 i

1 500 EUR

Viti: 2008
08 Qer 14:03 ,

PIAGGI LIBERTY 125cc 2006 RKS

1 EUR

Viti: 2006
08 Qer 01:04 ,

Yamaha X Max 125cc

1 850 EUR

Viti: 2006
03 Qer 22:21 ,

Shitet

1 150 EUR

Viti: 2002
10 Pri 00:47 ,

Helmeta te ndryshme

Viti: 2020
08 Pri 21:01 ,

Shes

Viti: 2020
06 Pri 18:40 ,

Shes helmeta

Viti: 2020
06 Pri 12:18 ,

Shitet helmeta

25 EUR

Viti: 2010
01 Pri 01:29 ,

vali

Viti: 2020
29 Mar 21:18 ,

Shitet helmeta

30 EUR

Viti: 1997
29 Mar 20:28 ,

Kros 125cc 4t

699 EUR

Viti: 2005
26 Mar 13:07 ,

shesi

Viti: 2020
22 Mar 19:22 ,

vali

Viti: 2020
09 Mar 13:19 ,

Shesi

Viti: 2020
06 Mar 14:29 ,

Shesi

Viti: 2020
05 Mar 15:27 ,

Vali 045511381

Viti: 2020
04 Mar 15:48 ,

Shesi helmeta te reja

Viti: 2020
01 Mar 20:36 ,

Helmeta te rej

Viti: 2020
29 Shk 21:36 ,

shesi

Viti: 2020
15 Shk 21:56 ,

Shesi pjesi per skutera

Viti: 2020
06 Shk 09:30 ,

Yamaha R1 modeli 2009 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
18 Jan 12:38 ,

shesi helmeta per femije

30 EUR

Viti: 2020
01 Dhj 22:58 ,

Helmet me syze

85 EUR

Viti: 2020

  • Helmeta në kategorinë All Category
  • helmeta në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Helmeta në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Helmeta në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Helmeta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Helmeta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • helmeta në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Helmeta në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Helmeta në kategorinë Skuter

Në fillim