Kross 125cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 13
Suzuki , 8
Yamaha , 8
KTM , 6
Aprilia , 4
Kawasaki , 4
Vespa , 3
Adly , 2
Barossa , 1
Beta , 1
Cagiva , 1
CFMOTO , 1
Ducati , 1
Online , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 1
Shineray , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kross 125cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kross 125cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:26 ,

kross

1 EUR

Viti: 1995
16 Maj 19:14 ,

Kross Enduro KTM 125cc

2 600 EUR

Viti: 2004
12 Maj 09:52 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1986
21 Pri 00:33 ,

Yamaha xt 600cc

1 400 EUR

Viti: 2001
05 Jan 20:21 ,

Kross 125cc

350 EUR

Viti: 2018
10 Nën 12:23 ,

Atv 125cc

Viti: 2018
11 Sht 14:11 ,

Kross

700 EUR

Viti: 2020
20 Gush 10:37 ,

Kross 125cc

460 EUR

Viti: 2019
20 Gush 10:33 ,

Kross 125cc

460 EUR

Viti: 2019
10 Gush 23:06 ,

Shitet kross 125cc

200 EUR

Viti: 2000
12 Maj 07:35 ,

Kros 125 cc

620 EUR

Viti: 2019
23 Pri 09:26 ,

Kross

550 EUR

Viti: 2003
16 Pri 23:18 ,

Shes

500 EUR

Viti: 2014
16 Jan 17:17 ,

Honda Kross

600 EUR

Viti: 1994
25 Tet 19:20 ,

Full kross 125cc

750 EUR

Viti: 2019
20 Tet 02:22 ,

Kross 50cc Perfekt

Viti: 2010
10 Sht 14:35 ,

kross 125cc

350 EUR

Viti: 2013
12 Korr 13:00 ,

Aprilia Red Rose 125cc

700 EUR

Viti: 1993
30 Maj 14:19 ,

Kross

650 EUR

Viti: 2018
26 Maj 18:16 ,

Kross

650 EUR

Viti: 2018
03 Maj 20:58 ,

yamaha full kross 125dt

480 EUR

Viti: 1990
29 Pri 21:32 ,

yamaha full kross

480 EUR

Viti: 1990
11 Pri 22:55 ,

Kros

650 EUR

Viti: 2018
11 Pri 15:27 ,

Kross

700 EUR

Viti: 2018
10 Pri 11:06 ,

Honda Kross

690 EUR

Viti: 1995
19 Mar 15:17 ,

Moto kross 125cc

600 EUR

Viti: 2018
15 Shk 22:18 ,

Mini kross. 125cc

350 EUR

Viti: 2005
05 Shk 22:14 ,

Kross 125 cc

480 EUR

Viti: 1998
31 Tet 18:43 ,

Full kross 125cc 4t

750 EUR

Viti: 2010
29 Tet 14:12 ,

Shes yamaha zest 80cc

250 EUR

Viti: 1994
24 Tet 15:49 ,

Mini-Kross 125cc

380 EUR

Viti: 2009
17 Tet 20:28 ,

Kross

950 EUR

Viti: 2000
05 Sht 11:41 ,

Kross 125cc

180 EUR

Viti: 1998

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kross 125cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione