Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mondial | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Adly , 87
Motowell , 66
Aprilia , 52
Yamaha , 29
Baotian , 27
Malaguti , 25
Motobi , 24
Online , 21
Aeon , 20
Honda , 17
Linhai , 17
BMW , 13
Bimota , 12
Mz , 12
Keeway , 10
Piaggio , 10
Suzuki , 10
Peugeot , 9
Kawasaki , 8
MBK , 8
Gilera , 6
Aixam , 5
Jinling , 5
Italjet , 4
Maico , 4
Bashan , 3
Beeline , 3
CPI , 3
Daelim , 3
Gorilla , 3
Kymco , 3
TGB , 3
Vespa , 3
Barossa , 2
Benelli , 2
Can Am , 2
Derbi , 2
Ducati , 2
Hyosung , 2
KTM , 2
Laverda , 2
NSU , 2
Rivero , 2
SYM , 2
TM , 2
Beta , 1
CFMOTO , 1
Explorer , 1
Husqvarna , 1
Lifan , 1
LML , 1
Megelli , 1
Norton , 1
Quadro , 1
Shineray , 1
Triton , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mondial,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mondial Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 16:14 Skuter , Gjilan

Skutera

220 EUR

15 Mar 13:30 Skuter , Gjilan

Skutera

440 EUR

11 Mar 21:45 Skuter , Ferizaj

Shitet Mondial

1 EUR

09 Mar 19:17 Skuter , Pejë

shitet

900 EUR

27 Shk 16:02 Skuter , Gjakovë

Motorr

180 EUR

25 Shk 23:54 Skuter , Besianë

Mondial

430 EUR

19 Shk 17:02 Skuter , Prizren

Shitet

180 EUR Price Reduced

18 Shk 17:09 Skuter , Mitrovicë

shitet mondial rf

45 EUR

09 Shk 19:31 Skuter , Mitrovicë

Mondial HSI 150cc

340 EUR

25 Jan 22:50 Skuter , Lipjan

Shitet për pjes

80 EUR

14 Jan 17:11 Skuter , Besianë

mondial 150Cc

1 EUR

07 Jan 14:45 Skuter , Kastriot

Shes mondial r 150cc

300 EUR

02 Jan 06:53 Skuter , Kastriot

Mondial R 150cc

350 EUR

29 Dhj 19:11 Skuter , Kastriot

Mondial r 150cc

350 EUR

14 Dhj 23:54 Skuter , Vushtrri

mondial rf

400 EUR

27 Nën 23:15 Skuter , Kastriot

mondial R 150cc

450 EUR

25 Nën 20:32 Skuter , Gjilan

Skuter

220 EUR

24 Nën 18:28 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kastriot

Mondial R

450 EUR

22 Nën 19:22 Skuter , Prishtinë

Mondial Skuter 150 cc

140 EUR

21 Nën 20:54 Skuter , Mitrovicë

mondial

21 Nën 15:34 Skuter , Gjilan

Skuter

240 EUR

19 Nën 20:03 Skuter , Gjilan

Skuter

260 EUR

14 Nën 08:34 Skuter , Viti

Shitet Motorri Mondial

400 EUR Price Reduced

13 Nën 23:45 Skuter , Shtime

Shitet Mondial 150cc

320 EUR

10 Nën 20:30 Skuter , Mitrovicë

350€ mondial 150 cc

350 EUR

04 Nën 12:33 Të tjera , Mitrovicë

Mondial RF 150 cc rks

280 EUR

04 Nën 01:34 Skuter , Vushtrri

SHES MONDIAL RF 150CC TIPTOP

1 EUR

04 Nën 00:28 Skuter , Vushtrri

Blej Skutera 150cc 125cc ...

100 EUR

03 Nën 11:37 Skuter , Gjilan

Skuter

220 EUR

02 Nën 16:15 Skuter , Gjilan

Skuter

220 EUR

31 Tet 19:38 Skuter , Kaçanik

Mondial 150 cc

200 EUR

28 Tet 14:22 Skuter , Mitrovicë

skuter mondial 150

310 EUR

27 Tet 11:43 Skuter , Prizren

Shitet Mondial 150 cc

220 EUR

27 Tet 00:59 Skuter , Therandë

Mondial

250 EUR

Viti: 2021
25 Tet 11:46 Skuter , Prishtinë

Mondial RF 150 cc

650 EUR

23 Tet 00:40 Skuter , Drenas

Mondial skuter

280 EUR

14 Tet 05:40 Skuter , Prishtinë

Mondial 150cc

200 EUR

Viti: 2008
14 Tet 00:19 Skuter , Prishtinë

Skuter Mondial RF

600 EUR

Viti: 2008
13 Tet 13:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Skuter Mondial RF

600 EUR

Viti: 2008
12 Tet 21:14 Skuter , Mitrovicë

Mondial RF 150cc

400 EUR

Viti: 2017
11 Tet 00:53 Skuter , Ferizaj

Mondial 150 cc

250 EUR

Viti: 2008
09 Tet 23:27 Skuter , Prishtinë

Mondial 150cc

600 EUR

Viti: 2008
07 Tet 11:08 Skuter , Viti

Skuter

370 EUR

Viti: 2008
06 Tet 18:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vushtrri

Shes skuter 150cc me dokumenta

1 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mondial | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione