Mt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 15
Beeline , 1
Kawasaki , 1
Sot 08:30 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
16 Qer 16:33 ,

Shitet Yamaha MT 09 SP 2020

Viti: 2020
18 Maj 22:32 ,

Yamaha mt 07

6 200 EUR

Viti: 2016
18 Nën 22:15 ,

YAMAHA MT 07 2018 ABS

6 000 EUR

Viti: 2018
17 Tet 11:47 ,

YAMAHA MT 07 2018 ABS

6 000 EUR

Viti: 2018
02 Gush 16:36 ,

Yamaha MT-07

3 600 EUR

Viti: 2014
02 Gush 16:36 ,

Yamaha MT-07

3 600 EUR

Viti: 2014
30 Qer 19:10 ,

Yamaha

5 000 EUR

Viti: 2015
26 Qer 15:44 ,

Yamaha

Viti: 2015
22 Pri 06:01 ,

2014 Yamaha MT - 09 ABS

5 400 EUR

Viti: 2014

  • Mtb në kategorinë All Category
  • mtb në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Mt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Mt 07 në kategorinë All Category
  • Mt 07 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • MTB në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • mtb në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • mtb në kategorinë Helmetë/Mbrojtje/Veshje
  • Mtb në kategorinë All Category
  • Mtb në kategorinë Sport dhe rekreacion

Në fillim