Ndrrim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 540
Honda , 377
Suzuki , 209
Kawasaki , 162
Aprilia , 156
Piaggio , 134
Peugeot , 112
KTM , 65
Adly , 58
Gilera , 54
Kymco , 46
Aeon , 29
SYM , 24
BMW , 21
Daelim , 18
Malaguti , 17
Cagiva , 17
Bimota , 16
Jinling , 16
Baotian , 15
Online , 15
Vespa , 15
Lifan , 15
Motowell , 14
Keeway , 13
Husqvarna , 13
Ducati , 13
Shineray , 12
Jawa , 10
CPI , 10
Linhai , 9
TGB , 8
Hyosung , 8
Mz , 8
Barossa , 8
Aixam , 7
SMC , 7
Puch , 6
Beta , 6
Derbi , 6
Explorer , 5
Gorilla , 5
Italjet , 5
MBK , 5
Husaberg , 4
Benelli , 4
CFMOTO , 4
Can Am , 3
Laverda , 3
TM , 3
Skyteam , 3
Gasgas , 3
Rivero , 3
MV Agusta , 3
Bashan , 3
Polaris , 2
Triumph , 2
PGO , 2
Motobi , 2
Zhongyu , 2
Megelli , 1
Rewaco , 1
Cectek , 1
Indian , 1
Sachs , 1
Norton , 1
Kingway , 1
Quadro , 1
Generic , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrim,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrim Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:57 ,

shitet skuteri 100 cc ��

700 EUR

Viti: 2000
Sot 18:28 ,

kawasaki zx10r

3 870 EUR

Viti: 2006
Sot 17:07 ,

Grande Skuter 125cc

250 EUR

Viti: 2008
Sot 16:27 ,

yamaha r1

5 000 EUR

Viti: 2007
Sot 11:16 ,

shes yamaha fj1100cc

750 EUR

Viti: 1997
Dje 23:09 ,

Yamaha xt 660cc x 2012

3 700 EUR

Viti: 2012
Dje 23:05 ,

Shitet Krosi

750 EUR

Viti: 2015
Dje 13:58 ,

Shitet Kawasaki Ninja 900cc

2 350 EUR

Viti: 2003
Dje 10:57 ,

Kros 125cc

680 EUR

Viti: 2020
Dje 09:38 ,

Suzuki GSX 600CC

1 400 EUR

Viti: 2000
Dje 01:00 ,

Skuter 125 cc

850 EUR

Viti: 2008
11 Qer 21:38 ,

atv (4rrotsh)

Viti: 2010
11 Qer 19:16 ,

Kawasaki zx6r 2008 , Ndrrim me Veture

4 450 EUR

Viti: 2008
11 Qer 17:54 ,

Spyder 9 new

380 EUR

Viti: 2019
10 Qer 11:40 ,

Shitet Matorri

Viti: 2000
09 Qer 18:02 ,

Shitet HONDA 300cc me dokumenta

1 500 EUR

Viti: 2010
09 Qer 18:00 ,

Shitet KYMCO 125cc me dokumnta

2 000 EUR

Viti: 2011
09 Qer 18:00 ,

Shitet YAMAHA T-MAX 530cc me dokumenta

4 500 EUR

Viti: 2010
08 Qer 19:13 ,

Shitet ndrrohet 2018 110 cc motorrr 00

470 EUR

Viti: 2018
08 Qer 17:07 ,

Choper

650 EUR Price Reduced

Viti: 1996
08 Qer 16:13 ,

Shineray 200cc rks

1 050 EUR

Viti: 2018
08 Qer 15:38 ,

Renault trafic 1.9 ndrrim me motorr

2 999 EUR

Viti: 2006
08 Qer 13:09 ,

Shes Piaggio MP3 500 ccm

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
07 Qer 00:19 ,

Shes

600 EUR

Viti: 2008
06 Qer 23:39 ,

BMW F650CS

3 000 EUR

Viti: 2004
06 Qer 23:02 ,

piago

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrim | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione