Pa dokumenta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 55
Suzuki , 22
Honda , 21
Aprilia , 19
Piaggio , 17
Peugeot , 15
Kawasaki , 14
KTM , 13
Adly , 8
Kymco , 8
Skyteam , 6
SYM , 6
Bimota , 5
Baotian , 4
Gilera , 4
Shineray , 4
Cagiva , 3
Malaguti , 3
Motowell , 3
Bashan , 2
Daelim , 2
Derbi , 2
Keeway , 2
Motobi , 2
Mz , 2
Aeon , 1
Barossa , 1
Benelli , 1
Beta , 1
CFMOTO , 1
CPI , 1
Ducati , 1
Gasgas , 1
Indian , 1
Italjet , 1
Jawa , 1
Maico , 1
MBK , 1
Online , 1
PGO , 1
Puch , 1
SMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dokumenta,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dokumenta Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:02 ,

Shes KTM 250cc

2 800 EUR

Viti: 2010
10 Maj 10:11 ,

motorr 250cc

Viti: 2010
08 Maj 01:59 ,

mondial

330 EUR

Viti: 2008
05 Maj 10:51 ,

Piaggio sfera 125

Viti: 2000
03 Maj 20:12 ,

Honda mtx125

550 EUR

Viti: 1999
01 Maj 19:24 ,

mondial

330 EUR

Viti: 2008
01 Maj 19:03 ,

Shitet skuteri yamaha

1 000 EUR

Viti: 2008
29 Pri 20:24 ,

Shes ATV 175CC

900 EUR

Viti: 2004
25 Pri 09:03 ,

Shiten 2 skutera edhe njoh per fmi

160 EUR

Viti: 2008
23 Pri 11:00 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 2008
22 Pri 16:40 ,

Shitet skuteri 50 cc

160 EUR

Viti: 1997
22 Pri 14:19 ,

Shitet motori

700 EUR

Viti: 1998
03 Pri 14:54 ,

750€

750 EUR

Viti: 2001
02 Pri 19:57 ,

shitet motorri

250 EUR

Viti: 2020
22 Mar 20:49 ,

KTM Duke 390

Viti: 2014
15 Mar 23:15 ,

Skuter

250 EUR

Viti: 2004
08 Mar 14:20 ,

Kawasaki ZX10-R

4 500 EUR

Viti: 2007
22 Shk 22:20 ,

Choper 125 cc

Viti: 2008
14 Shk 10:12 ,

Shiten ose ndrohet me kros matmadh

1 800 EUR

Viti: 2000
10 Shk 18:45 ,

Yamaha 80cc

650 EUR

Viti: 1995
31 Jan 21:22 ,

Mondial ei150cc

350 EUR

Viti: 2010
20 Jan 15:36 ,

Motorr 4rrotsh

2 000 EUR

Viti: 2010
14 Jan 23:18 ,

kawasaki zx750

1 300 EUR

Viti: 1999
18 Dhj 12:03 ,

HONDA MTX 125

950 EUR

Viti: 1990
16 Dhj 22:53 ,

yamaha dt 125cc

400 EUR

Viti: 1992
10 Dhj 12:15 ,

Skuter 150cc n gjendje t rregullt

360 EUR

Viti: 2011
09 Dhj 12:26 ,

Daelim roadwin125cc

350 EUR

Viti: 2007
08 Dhj 20:15 ,

Shitet urgjent

60 EUR

Viti: 2010
08 Dhj 11:02 ,

Peugeot

350 EUR

Viti: 1994
03 Dhj 18:55 ,

ATV

400 EUR

Viti: 2012
03 Nën 13:47 ,

SUZUKI LTZ 400cc ATV-QUAD

3 800 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dokumenta | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione