Qoper | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 16
Yamaha , 13
Suzuki , 11
Aprilia , 5
Kymco , 3
Daelim , 2
Kawasaki , 2
Lifan , 2
Adly , 1
Hyosung , 1
Jinling , 1
Keeway , 1
Motowell , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 1
Skyteam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qoper,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qoper Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Qer 19:33 ,

kavasaki

600 EUR

Viti: 1993
03 Qer 14:19 ,

Motorr

Viti: 2000
02 Qer 22:49 ,

Motorr qoper

390 EUR

Viti: 2004
17 Maj 04:58 ,

Qoper

1 450 EUR

Viti: 2003
07 Mar 16:32 ,

Honda Shadow 1100cc

5 000 EUR

Viti: 2000
17 Nën 11:25 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 2000
30 Gush 19:43 ,

Motorr qoper

2 500 EUR

Viti: 1996
20 Maj 18:13 ,

Qoper

1 200 EUR

Viti: 1997
03 Dhj 15:37 ,

Suzuki

1 350 EUR

Viti: 2001
05 Tet 19:49 ,

motorr

1 400 EUR

Viti: 2005
18 Korr 23:10 ,

Honda

1 799 EUR

Viti: 1998
16 Maj 19:06 ,

qoper

1 350 EUR

Viti: 1989
15 Pri 20:11 ,

Honda

1 EUR

Viti: 1998
24 Shk 17:18 ,

Shitet qoper 125cc

570 EUR

Viti: 2003
18 Sht 22:54 ,

Qoper Aprilia clasik

1 750 EUR

Viti: 2002
28 Gush 23:58 ,

honda cbr600f4i

1 EUR

Viti: 2003
09 Korr 21:56 ,

Qoper

450 EUR

Viti: 1986
30 Maj 18:30 ,

Qoper motorr

1 500 EUR

Viti: 2007
11 Mar 12:11 ,

Yamaha DragStar 650

4 000 EUR

Viti: 1997
11 Gush 22:50 ,

Aprilia Scarabeo 500 kubik

2 000 EUR

Viti: 2005
23 Korr 15:25 ,

SHES YAMAHA QOPER

400 EUR

Viti: 2006
07 Korr 20:19 ,

Shes motorrin Qoper Daelim

1 200 EUR

Viti: 1998
10 Qer 17:05 ,

Qoper kavasaki

Viti: 1990
02 Maj 19:39 ,

motorr qoper 125 kubik

1 100 EUR

Viti: 2008
09 Pri 22:58 ,

Shes motor 125cc

1 200 EUR

Viti: 2009
23 Mar 00:03 ,

shitet

900 EUR

Viti: 1997
27 Shk 21:28 ,

harley

1 500 EUR

Viti: 1997
24 Shk 08:04 ,

Shes honda quper ne gjendje perfekte

610 EUR

Viti: 1984
16 Nën 22:39 ,

Qoper

2 000 EUR

Viti: 1998
12 Nën 00:41 ,

coper 125cc

Viti: 2002
25 Tet 13:45 ,

Yamaha 750cc

1 350 EUR

Viti: 1981

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qoper | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione