Raptor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 33
Cagiva , 2
Can Am , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Jinling , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Raptor,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Raptor Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Korr 10:13 ,

Yamaha Raptor 660

6 EUR

Viti: 2006
28 Qer 08:44 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
01 Qer 00:46 ,

Motorr

1 100 EUR

Viti: 2005
31 Maj 23:11 ,

Yamah Raptor

2 500 EUR

Viti: 2008
31 Maj 21:11 ,

Raptor

2 500 EUR

Viti: 2008
20 Mar 11:16 ,

Shitet yamaha raptor 350cc

3 000 EUR

Viti: 2007
07 Mar 16:29 ,

Yamaha raptor

Viti: 2008
01 Shk 09:58 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
01 Tet 17:40 ,

Shes 4 rrotshat

Viti: 2015
27 Sht 22:48 ,

Shes 4 rrotshat

Viti: 2011
06 Gush 20:27 ,

Yamaha Raptor

Viti: 2006
25 Korr 17:16 ,

Shes atv 700cc

3 000 EUR

Viti: 2015
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
23 Qer 23:50 ,

Yamaha Raptor

4 500 EUR

Viti: 2012
05 Maj 23:24 ,

Shes Atv 250cc

3 200 EUR

Viti: 2013
22 Shk 09:42 ,

shitet

2 550 EUR

Viti: 2012
06 Dhj 12:28 ,

Raptor 250cc 2011

2 600 EUR

Viti: 2011
07 Tet 22:55 ,

Yamaha Raptor 700cc

Viti: 2012
10 Nën 14:35 ,

ndrrim veq me kros

1 500 EUR

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Raptor | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Raptor në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Raptor në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Raptor në kategorinë Sportiv
  • raptor në kategorinë Makina
  • Raptor në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Raptor 700 në kategorinë Punë
  • raptor700 në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione