Raptor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 28
Aprilia , 1
Cagiva , 1
Can Am , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Jinling , 1
Piaggio , 1
Sot 13:31 ,

Yamaha Raptor YFM350

3 600 EUR

Viti: 2004
18 Jan 15:41 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
12 Jan 23:46 ,

Yamaha raptor

5 300 EUR

Viti: 2019
06 Jan 17:34 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
02 Tet 17:57 ,

Cagiva Raptor

Viti: 2007
01 Tet 17:40 ,

Shes 4 rrotshat

Viti: 2015
27 Sht 22:48 ,

Shes 4 rrotshat

Viti: 2011
06 Gush 20:27 ,

Yamaha Raptor

Viti: 2006
25 Korr 17:16 ,

Shes atv 700cc

3 000 EUR

Viti: 2015
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
23 Qer 23:50 ,

Yamaha Raptor

4 500 EUR

Viti: 2012
05 Maj 23:24 ,

Shes Atv 250cc

3 200 EUR

Viti: 2013
22 Shk 09:42 ,

shitet

2 550 EUR

Viti: 2012
06 Dhj 12:28 ,

Raptor 250cc 2011

2 600 EUR

Viti: 2011
07 Tet 22:55 ,

Yamaha Raptor 700cc

Viti: 2012
10 Nën 14:35 ,

ndrrim veq me kros

1 500 EUR

Viti: 2006

  • raptor në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Raptor në kategorinë All Category
  • Raptor në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Raptor në kategorinë Kafshë në fermë
  • Raptor në kategorinë Me katër rrota/ATV
  • Raptor në kategorinë Veshje/Këpucë
  • raptor në kategorinë All Category
  • raptor në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • raptor në kategorinë Makina

Në fillim